Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Rekomendowane odpowiedzi

3po

Witam,

Od kilku dni mam problem z moim Magikiem (od Orange). Chcac odtworzyc filmy (b. czesto) wyswietla się komunikat:

Niestety, nie można odtworzyc tego filmu wideo.

Co jest grane, do tej pory wszystko było w porządku, a tu taki error nagle wyskoczył..Dodam ze filmy bezproblemo odpalaja pod desktopem.

Edytowane przez pan_żabka
    Kosmetyczna modyfikacja tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na moim G1 tez to sie zdaza ale tylko wtedy jak zasieg jest słaby potrafi tez tak zrobic w polowie odtwarzania gdy nie nadaza sie byforowac :( pod WiFI nie mam z tym problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli otwierasz przez stronę - spróbuje przez aplikacje ktrórą masz domyślnie w telefonie jeśli korzystasz z aplikacji, sprobuj ze strony.

Sprawdz tez czy dzieje sie tak na www.m.youtube.com czy na zwyklym www.youtube.com.

Jesli to nie pomoze to wydaje mi sie ze dobrze byloby zrobic backup aplikacji i reset software'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3po

Przeciez to ma nie znaczenia z jakiej strony i tak wideo otwierane jest w youtube app. Blad nadal wystepuje. W jaki sposob dokonac resetu i backupu?

Edytowane przez 3po

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Backup wykonujesz programem Astro, wykonujesz backup aplikacji ktore chcesz zachowac, dla pewnosci wrzucasz je z karty na kompa.

Aby dokonac rebootu systemu mozna zrobic tak:

1. Reset do ustawien fabrycznych... (nie wiem czy cos da)

2. Przez 20 sekund trzymac ikonke domku oraz "czerwonej" sluchawki po czym nastapi pojawienie sie wykrzyknika i ikonki g1, nastepnie rozsunac klawiature i wybrac na niej "alt+w" co spowoduje usniecie wszystkich danych.

Chcialem powiedziec ze kiedys kontrolnie dokonalem sposobu opisanego w punkcie drugim, lecz nie biore za niego zadnej odpowiedzialnosci, telefon dziala po nim bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się komuś skutecznie rozwiązać ten problem? U mnie niestety dzieje się tak samo jak opisał to 3po.

Edit: problem został już opisany w issues logu Google Codes:

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=5399

Edytowane przez hironim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dfgfdg
    Tak czasami jest. Wystarczy wyjść i wejść w filmik ponownie. Nie ma wtedy problemu.

Niestety nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi