Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2019 o 14:47, maxprzemo napisał:

@Møøkie怠惰な Czyli masz prawdopodobnie najnowszą wersję YT która ruszy na androidzie 4.0.4 . Ja nie widzę nowszej wersji która obsługuje tą wersję androida https://www.apkmirror.com/uploads/page/6/?q=youtube

no wlasnie wiec nie wiem czemu google play ciagle prosi o update mimo ze jest juz zainstalowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Møøkie怠惰な Być może przez to, że masz starego Androida. Z braku innych pomysłów - wyczyść dane Sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z aplikacją przez wifi działa a przez dane komórkowe nie działa. Przywrocilem ustawienia fabryczne aplikacji i nadal to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@ksenios Od kiedy nie działa?

Wejdź w informacje o aplikacji -> Użycie danych i upewnij się, że transmisja danych nie jest dla niej wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , nie wiem czy temat juz był aczkolwiek nie znalazłem nigdzie konkretnej informacji , mianowicie czy da się ustawić większą jakoś filmu niz 1080p w aplikacji YouTube? Rozdzielczość ekranu mam ustawioną na najwyższą 2960x1440 a nadal nie mam możliwości ustawienia wyższej jakosci filmu.  Oglądając przez przeglądarkę da sie ustawić wyższą,  w aplikacji niestety nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,mam telefon z Max rozdzielczością HD, czy istnieje sposób by oglądać filmy w Full HD na youtube, czy da się wymusić rozdzielczość FHD na androidzie, tak jak jest to w przypadku gdy oglądam na PC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eskan

Jak chcesz lukać na obraz FHD na ekranie, który fizycznie może "pokazywać" HD ? Czary? Nie ma sprawy, na moim TV FHD spokojnie odtworzę 8K - właściwy odtwarzacz, magiczne kabelki, soft zrywający beret i włala! 8K na każdym ekranie!

Krótko - nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Arkovianin Da się, ale chyba trzeba roota. Albo kombinuj z nieoficjalnymi apkami, one chyba to umożliwiają. 

Tylko po co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LFC

Mam szybki internet, na YT nic mi się nigdy nie ładuje itp. Ale mimo tego jak mam automatyczną jakość filmów i tak na telefonie zmienia mi się rozdzielczość na niższą niż wyższa. Jak mam ustawione np 1080p to filmy są w 1080p tylko że po wyłączeniu aplikacji znowu jest jakość ustawiona na automatyczną. Czy da się jakoś zrobić żeby filmy zawsze były w najwyższej możliwej rozdzielczości? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@LFC W oficjalnej aplikacji nie. Tak samo jak wyżej - szukaj w nieoficjalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi