Skocz do zawartości
kubakowsky

Moto E 2 czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam telefonu bardzo taniego tak do 400zł używany i znalazłem ostatnio moto e 2 za 300zł w idealnym stanie z gratisami i ogólnie czy warto kupić ten telefon? Bo w rankingach najlepszych telefonów do 500zł moto e2 zajmuje 1 lub 2 miejsce, ale chciałbym usłyszeć opinii od użytkowników motoroli moto e2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SAURON

Kupiłem wczoraj dzieciakowi,jest mega zadowolony,telefonik jest płynny,szybki z otwartymi 30toma aplikacjami w tle nie zauważyłem żadnego spadku wydajności lagów itp itd które widzę na co dzień w swoim LG G3 który kosztował cztery razy więcej.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@kubakowsky

Sprawdź tylko czy ma gwarancję - jeśli to cię interesuje.

Odblokowany BL - brak gwarancji.

Do bl wchodzisz vol- i power. Status 0 - zblokowany przez producenta.

Sprzęt posiadam, polecam, szkła i folie ochronne można tanio kupić, inne dodatki niepotrzebne (ew. słuchawki, zestaw gł.m.).

Nie polecam oprogramowania stockowego 5.0.2, ale jest sporo custom łatwo wgrywalnego. Stock 5.1 też jest do wgrania bez odbl.BL.

Warto sprawdzić - ładowanie(niektóre egzemplarze robiły restart w trakcie, będzie widać biały pasek/kreskę na wykresie baterii), ekran - ma powłokę oleofobową - czy nie ma plam, przetarć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem ten telefon nowy i szczerze polecam. Poprzednio miałem LG F60,F70, HTC Desire 510 i jest to znacznie lepszy telefon pod względem wykonania, parametrów  i szybkości. Jeśli będę w przyszłości wymieniał telefon to też na jakąś serię Moto. Oprogramowanie wgrane na start to 5.0 - średnio udane, ale jest już dostępna oficjalna dobra wersja 5.1. U mnie żadne problemy nie występują. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W domu dwa egzemplarze - żony i mój. Biały i czarny. Jeśli już, to polecam czarny - gumowata struktura tylnej ścianki jest niesamowita. Biały jest bardziej śliski. Brak jakichkolwiek problemów ze stabilnością choć obydwa siedzą na 5.0.2 i grzecznie czekają na 6.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ją jakieś 4 miesiące temu za 450zl nowke na allegro i polecam naprawdę świetny i stabilny telefon, jedynym minusem jest brak diody led przy aparacie która służy jako latarka ale oprócz tego jak za te pieniądze telefon jest mega ;)

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam nowego telefonu z gwarancją do 500 PLN. Ma być mocna bateria (najlepiej wymienna), szybka nakładka i przyzwoite wykonanie, żeby kilka lat wytrzymał. Czy ten model to dobry wybór?

Zastanawiam się jeszcze nad myPhone L-Line. 

Czy da się w Polsce kupić i wymienić baterię w razie awarii po gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@hackmaniak

Fon ma 2 lata gwarancji, od premiery dopiero minął rok - kto ma być zainteresowany sprzedażą baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie... Nawet na pierwszą generację ludzie nadal mają gwarancję. Czy telefon ma jakieś poważne wady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi