Skocz do zawartości
PanKamil

P8 Komputer/komputery nie wykrywają telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mam problem z podłączeniem telefonu pod kompa. Mianowicie telefon tylko i wyłącznie się ładuje, nic więcej. Czasem wyskakiwała opcja przeglądania go ale trwało to kilka sekund. Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych,reinstalacja HiSuite czy też reinstalacja sterowników (dalej wyskakuje że był jakiś błąd i system zablokował działanie urządzenia). Jakieś sugestie? Szukałem na forum ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed założeniem tematu przeczytałem dokładnie ten temat który podałeś i błąd dalej występuje. Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Nie wiem czy pomogę , ale może podejść do problemu inaczej : http://android.com.pl/artykuly/55703-prosta-alternatywa-dla-polaczenia-mtp-z-wykorzystaniem-usb/

Co prawda nie na temat ale ... Nie tak dawno wystąpił u mnie problem z portami USB. Laptop wyświetlił komunikat iż aktualizacja sterowników zakończyła się niepowodzeniem. Wiedziałem co się stało, wiedziałem jakie sterowniki, znalazłem oprogramowanie do płyty głównej , sterowniki Intela   i pomogło ... ponowne zainstalowanie systemu. :wallbash:

Edytowane przez dapik1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie próbowałem Twoim sposobem, zauważyłem że jak trzymam telefon w jednej pozycji to błąd nie wyskakuje. Dziwne to trochę ale jakoś dałem radę go podłączyć, aczkolwiek namęczyłem się przy tym. Następnym razem spróbuje tym sposobem co podałeś. Dzięki wielkie za próbę pomocy !! Łap piwko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi