Skocz do zawartości
-SnakE-

Problem z udostępnianiem internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z moją M4 Aqua, polega on na tym, że gdy udostępniam internet, połączenie się rozłącza na około sekundę i znów łączy. Komputer tego nie "widzi" i połączenie jest cały czas, jakby go nie rozłączyło. Rozłącza tylko na sekundę, ale jest to uciążliwe.

Objawy są takie, że strona, która w danej chwili się ładuje pokazuje brak połączenia a pobierane pliki zostają anulowane.

Nie zauważyłem, żadnej logiki, jest to losowe, czasem występuje po pobraniu 5mb a czasem po 500mb.

Ktoś się spotkał z czymś takim ? Problem na pewno po stronie telefonu, bo występuje na czterech różnych komputerach. Karta sim jest sprawna, bo w modemie chodzi OK. Telefon z Orange, odblokowany bootloader, brak simlocka, wgrałem zmodyfikowany sklep play.

Wie ktoś o co biega ? Numer kompilacji .167 najnowszy soft, z tego co pamiętam na UE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

Też tak mam co jakiś czas ale nie znalazłem na to rozwiązania niestety. Tak jakby telefon miał kaprys i nie będzie dziś udostępnial internetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beep

@-SnakE- @@PiwakkPL
    Ja po zainstalowaniu CE1 (Central Europe) z tego tematu (link poniżej), pozbyłem się tego problemu, jeżeli będziecie mieli ten problem to tel na gwarancję bo może być coś z sieciówką.

Jak instalacja innego firmware to się pochwalcie :D

Aktualnie najnowszy (Kraje bałtyku, ale ma j polski)

http://forum.android.com.pl/topic/269284-e2303oficjalne-firmware-baltic-generic-bal-download-261a392/

No i tu łapcie jeszcze CE1 i brandowane :)
    http://forum.android.com.pl/topic/260304-firmwaree2303oficjalne-firmware-z-brand-i-bez-download-261a2167/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@PiwakkPL Ja mam tak cały czas, co jakiś okres rozłącza na jakiś ułamek sekundy, gdyby nie to, że rozwaliłem modem do internetu to bym miał to gdzieś..

[Dodano: 16 luty 2016 - 18:05]

@@beep zobaczę ten soft i dam znać

[Dodano: 16 luty 2016 - 18:21]

Swoją drogą powiem Wam, że ten telefon to ma spoko internet. Podczas udostępniania moja rzeczywista prędkość pobierania wynosi od 2.5 do nawet 4MB/s. Lepiej niż modem Huawei E398.

Edytowane przez -SnakE-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beep

@-SnakE-
    a jaka sieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange ;p Na modemie dobrym miałem prawie 10 MB/s pobierania, ale go rozwaliłem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beep

ja mam w tel, abonament mam w play i powiem ci że najwyższy down na tel miałem ok 6 :D solidnie ściąga :) no i nie narzekam jak łącze pod wifi to czasami na duże pliki wgl nie muszę czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xernes

@Up

Ja mam nienajlepszy zasięg w domu,ale specjalnie teraz zrobiłem speedtest. Dodam, że nie jest to LTE  tylko Hspa+. Przy lepszym zasięgu spokojnie wyciąga więcej. Często korzystam z telefonu jako hotspot i zdaje to egzamin. Wcześniej korzystałem z CE1 (*.167) obecnie "jadę" na najnowszym nordyckim.

5091975777.png

Edytowane przez Mikel25
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beep

@@xernes
    Ja sieć domową mam UPC :) ale czasami jak nie ma mnie w domu to łącze z netem mobilnym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xandu

mogę dodać od siebie że mam ostatnie opgrogramowanie Central Europe 1 i udostępniałem internet na S4 ( ściągałem ponad 1gb danych ) i na PS4 i nigdy mi nie zerwało połączenia wszystko śmiga idealnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi