Skocz do zawartości
KarmiPL

Ciągłe restarty telefonu temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

KarmiPL

Witam, mam zainstalowany stockowy rom LG, ale dzisiaj chciałem wrócić do swojego ukochanego CM12, miałem problemy z Toolkitem i próbowałem się z tym bawić. Po jakimś czasie musiałem wyjść z domu na dłuższy czas, kiedy wróciłem telefon leżał z uruchomionym stockowym recovery, gdy próbowałem go włączył telefon się resetował(bootloop), więc od razu wszedłem w Download Mode i zainstalowałem na czysto znowu stockowy rom i problem jest dalej. Bez ładowarki telefon się w ogóle nie uruchamia, a gdy ją podłącze to przez jakąś minute szybko mruga czerwona dioda i się włącza pojawia się robocik z ładowaniem telefon znowu pokazuje logo LG i po chwili logo LG z zamykaną animacją(ta fioletowa fala odlatuje) i się wyłącza i znowu włącza itp.

Do recovery nie potrafię się dostać gdyż telefon jest w "ciągłym ruchu", sprawia to wrażenie że jest wyładowany, ale się nie naładuje bo się przez włączanie itp rozładuje. Jedynie do Download Mode mogę się dostać

Postarałem się to wytłumaczyć najlepiej jak umiem

Błagam o pomoc, moja cierpliwość już wisi na włosku.

Edytowane przez KarmiPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Jeśli wchodzi w DM to tylko flash tool i wgraj kdz.

Jesli chcesz go wylaczyc to przytrzymujesz power ponad 30sec

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KarmiPL

Wiem i wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganjax

Używałeś CSE flash czy Normal flash?

[Dodano: 07 kwiecień 2015 - 23:55]

Możliwe że miałeś uszkodzony bootloader gdy wgrywałeś kdz i przez to masz bootloop, spróbuj wgrać jeszcze raz, powinno pomóc, bo po wgraniu kdz bootloader również się zainstalował na nowo. Przy instalacji użyj innego portu USB

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KarmiPL

Telefon wczoraj umarł. Gwarancji nie mam, jeśli ktoś chce uszkodzony G2, czerwony jako dawca czy coś to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up 
    Jestem zainteresowany :)

Edytowane przez Daniel.
    Nie cytujemy poprzedzającego postu w całości wystarczy @up bądź opcja @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam! posiadam lg g3 andorid 5.0 lolipop miałem wersje 20a ale telefon zaczynał się resetować co jakiś czas przy próbie aparatu sms czy chodzenia po menu zmieniłem kilka dni temu na wersje 20p chodziła ładnie dziś tez idealnie ale wczoraj maskara telefon zresetował się w ciągu 1h z 10razy (robiłem hardrestet) Na KK chodził idealnie miał czasem tak ze się wyłączył i wyjecie baterii dopiero pomagało i jeszcze jeden problem pierdoła bo pierdoła ale przy 15% i 5 % baterii pojawiał się komunikat ze bateria się rozładowuje a teraz tylko dziek i zero powiadomienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Wgraj ponownie V20P flashtoolem z pliku kdz i zaznacz cse flash w flashtoolu.Poradnik i soft znajdziesz w sekcji G3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak zrobilem wedlug poradnika flashtoolem z pliku kdz i dalem cse flash nie normal 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

To zamiast hard reset w recovery przywróć ustawienia fabryczne w ustawieniach systemu/kopii zapasowa i resetowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi