Skocz do zawartości
KarmiPL

Ciągłe restarty telefonu temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

@reggae.danek

Też tak miałem na CM 13.0 po wgraniu gappsów ,a z kolei na RR 5.6.7 nie było opcji włączenia roota.Polecam zainstalować coś innego niż CM .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem sytuację, że przy nawet 30% baterii telefon się wyłączał, jak uruchamiałem aplikacje. /musiałem wyjąć baterię i ponownie włożyć, aby telefon uruchomić. wymiana płyty głównej oraz baterii pomogła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam

Jakieś 2 tygodnie temu podczas aktualizacji androida do 6.0 zakończonej hard brickiem telefon trafił do serwisu poprzez Play.

Oczywiście telefon odebrałem po tygodniu z wgranym androidem i ku memu zdziwieniu bateria była luzem w pudełku z przyklejoną karteczką "Fail" ,telefon działał tylko z podłączony pod ładowarkę. Kupiłem nową baterie LG przez 4 dni było ok. aż do dziś, telefon odpala się ale po obciążeniu go np. włączę filmik na YT zawiesza się i wyłącza....

Jako że za tydzień wyjezdzam z kraju nie wiem co robić możliwe by nowa bateria już padła? Czy wina może być po stronie telefonu?

Nowy błąd telefon uda mi się odpalić, wpisze PIN i telefon wydaje dziwny dzwięk po czym się zawiesza i wyłącza.

Edytowane przez spacner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djdark

Najpewniej uszkodzona płyta główna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Udało mi się wystartować Hard Reset, przy przywracaniu aplikacji telefon się wyłącza. Żeby odpalić go na nowo muszę wyciągnąć baterie odczekać kilka sekund i tak w kółko...

.

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta wyżej w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@up tak jak kolega wcześniej pisał to prawdopodobnie płyta więc tylko serwis. Oddaj bezpośrednio do serwisu, oszczędzi Ci to długiego czekania

﷼ฯ Fulmics 5.0 powered by Solid 1.7 ฯ﷼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mial ktos taki problem? Telefon potrafi mi sie zrestartowac 3 razy w ciagu 10 minut. O co chodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@sejmik1

Przejrzyj ten temat. Spróbuj wgrać soft od nowa, ale może to być płyta główna. Czasami też bateria chyba na to miała wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

Panowie moja g3 dzisiaj złapał sam od siebie w czasie przerzucania danych do s6 reseta i po wyjęciu baterii wisiał na logo LG. po przeczytaniu kilku wątków na forum już myślałem że padła płyta główna. Telfon wchodził w download mode dawało się wgrać dowolny soft. Miałem w czasie tego ekscesu v30f wgeałem starszy było to samo, wgrałem v30c dalej było to samo. Pomogło dobiero vol - i power zrobiłem hard reset i telefon wstał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Hard reset na samym poczatku by wystarczyl na 100%.

Co wy macie z tym flashowaniem od razu... Zasada najpier restart, potem hard reset a potem dopiero flash a 90% ludzi od razu flashuje - przeciez to wyważanie otwartych drzwi i zamiast naprawic telefon od reki w pare sekund to siedzicie i dlubiecie w systemie ryzykujac ucegleniem (tak istnieje takie ryzyko chocby przy zaniku 230V podczad flashu).

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi