Skocz do zawartości
KarmiPL

Ciągłe restarty telefonu temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dziś korzystając z telefonu nagle się zresetował (miałem custom rom) i już się nie chciał odpalić stał na logo lg i resetował się. Wgrałem stocka V30B z opcją normal flash żeby zostały pliki telefon zaczyna bootować dochodzi do boot animacji i się resetuje macie jakiś pomysł żeby odzyskać dane szczególnie zdjęcia. Ewentualnie jest jakiś sposób na wgranie cwm recovery/twrp przez download mode?

Udało mi się odpalić telefon wgrywając v30n skopiowałem wszystkie pliki i wgrałem na czysto v30B i telefon sie nie uruchamia do bootanimacji i reset na v30n nie działało wifi bluetooth i byly problemy z kartą sim macie jakiś pomysł na to? czy telefon do wywalenia 

Edytowane przez reggae.danek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Mnie również spotkał problem resetowania się telefonu. Najczęściej dzieje się to jeśli jest troszkę cieplejszy ( w ogóle mój model strasznie się grzeje - używanie w mocnym słońcu to max 2 godziny i po baterii ). Nie jestem pewny, ale raz nawet pod ładowarką samochodową potrafił się zresetować. Rzadko, ale czasami zdarzy się, że po restarcie zniknie z 20 % baterii. I tutaj mam pytanie - jak duże prawdopodobieństwo jest że to wina baterii, a nie płyty ? Nie chcę kupować baterii w ciemno, bo jeśli to płyta, to wystawiam telefon za grosze na sprzedaż. I jeszcze od razu - jeśli sądzicie, że to bateria, prosiłbym bardzo o link do oryginalnej - nie ma co bawić się w podróbki. Z góry dziękuję ! :)

Edit:

W sumie telefon nie musi być nawet cieplejszy, dopiero zresetował mi się po wejściu w Snapa, pomimo tego, że był całkowicie chłodny.

Edytowane przez JodelKa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z telefonem LG G3. Po 3-4min używania strasznie się nagrzewa w miejscu procesora i się wyłącz. Telefon był 2 razy w naprawie. Wczoraj po naprawie znowu to samo. To wina płyty głównej czy raczej baterii.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem rozwiązałem przez wyjęcie płyty głównej ułożeniu jej na patelce i smażeniu :D (grzaniu) przez 2 i pół minuty po tym zabiegu zostawiłem płytkę do ostygnięcia i złożyłem telefon i działa bez restartów

Edytowane przez reggae.danek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamroj

Pytanko, czy bateria, która jest "niby" oryginalna jako nowa może powodować w dalszym ciągu restarty telefonu?

Edytowane przez kamroj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Raczej nie obstawiałbym już winy po stronie baterii.Miałem kilka G3 i mnóstwo baterii ,oryginalnych , nowych ,używanych itp.I restarty dalej wystepowały.Wina płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamroj

A tu proszę, jednak bateria. Byłem w serwisie, gdzie Pan obstawiał procesor lub płytę główną i upierał się, że bateria nie ma nic do rzeczy. Jednakże nie dawało mi to spokoju, że mój telefon w trybie awaryjnym (tam gdzie jest opcja Resetu telefonu) działał na baterii normalnie, nie wspominając już o działaniu telefonu na ładowarce, również bez żadnych restartów. Niestety, zaufałem allegro i złotej ofercie baterii "oryginalnych" po 30 zł co było równoważne z wyrzuceniem pieniążków do kosza. 

Jeśli macie problemy z tzw. bootloopami tego telefonu, idźcie wpierw do serwisu, komisu lub jakiegokolwiek sklepu z telefonami, poproście o nową baterie oraz sami sprawdźcie czy tu leży przyczyna.  Polecałbym spróbować kilku różnych baterii, gdy problem nadal występuje. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kamroj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaSan

Hej, mam problem z telefonem LG G3. Mam go od ok. 3 lat. (To długo ale nigdy nie miałam z nim problemu) Ciągle sie wyłacza i włacza całkowicie sam. Kiedy go używam czy nawet jak jest w kieszeni.  Robi to kilka razy dziennie nawet pod rząd. Na ekranie wyskakuje komunikat : "usuwanie karty sim" . To jest uciążliwe ponieważ podczas rozmowy czy jakiego kolwiek użytkowania telefonu on sie wyłącza. Do salonu (Orange) go nie oddam ponieważ już stracił swoją gwarancje. Robi sie tak na każdej karcie którą włoże. Bardzo prosze o pomoc. 

Edytowane przez mobopx
    Połączenie wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Mi pomogło grzanie przez 2 minuty płyty głównej na patelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój też zaczął się resetować , przed chwilka  wygrzałem płytę główną i zobaczymy czy pomogło. Nowa bateria z serwisu to koszt 100 zł , moja jest z 2014 i jeżeli nie pomoże grzanie płyty to albo bateria albo płyta pada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi