Skocz do zawartości
KarmiPL

Ciągłe restarty telefonu temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

nox15

No nie wiem trudno teraz powiedzieć co zrobić jeśli problem występuje jak włączasz  internet komórkowy to jest to bardzo dziwne może być coś uszkodzone na pewno antena i dlatego są te restarty 

pobaw się jeszcze jak nic nie pomoże to dawaj na serwis nie ma co czekać i się męczyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sylcon

Zrobiłem inaczej wgrłem LG G3 Cloudy i kupiłem nowa kartę, telefon smigał jak nie miał karty sim i dało mi to do myślenia wsadziłem inna karte i było dobrze. Tak więc na nowej karcie daje rade jako tako da sie korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nox15

to możliwe ze masz uszkodzony slot na karte sim lub antenę przez to telefon intensywnie pracuje chcąc znaleźć sieć i to pewnie powodowało grzanie się telefonu jeśli masz na gwarancji to oddaj go do serwisu i opisz co się dzieje z telefonem i ci go naprawią lub uznają za wadliwy i dadzą nowy :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sylcon

Chyba tak zrobie jeszcze jest jeden aspekt, otóż jak jest pod ładowarką to działa i moge zadzwonic nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiazalem problem wina lezala po stronie bateri...telefon ma 8 miesiecy i bateria do wywalenia kupilem nowa i juz 8dzien bez zadnego restartu.

Sylcon wymien baterie telefon najbardziej restartowal sie przy szukaniu zasiegu wlaczaniu transmisji danych i odblokowywaniu wtedy gdy byla najwieksze zapotrzebowanie na energie^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sylcon

Tak juz do tego dotarłem tylko wczesniej nie mogłem napisac nie mialem dostepu do internetu. Wymiana bateri pomogła. Ale juz przerzuciłem się na LG G4.

Edytowane przez sylcon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam również problem z restartem, nie jest to restart częsty, ale zdarza się w najmniej oczekiwanym momentach, głównie wtedy, kiedy jest największe zapotrzebowanie na baterię, co by miało związek z Waszymi problemami. Natomiast u mnie to wygląda tak, że również bateria trzymałą krótko, dzień przy normalnym użytkowaniu, kilka sms, jakiś telefon, nic nadzwyczajnego. Zrobiłem hard reset i o dziwo żywotność baterii się wydłużyła, no i z restartem był spokój przez kilka dni, a dziś znów to samo. Podczas nawigacji na mapach google restetował się kilka razy. Mam już tego dość i rozważam serwis, ponad to mam pękniętą obudowę i przy okazji niech to naprawią w telefonie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jakieś dwa tyg temu kupiłem używaną g3 w ciągu kilku dni zaczeła mi się samoistnie restartować, jak włączałem aparat messengera itp, występowalo to raz na dzień może dwa, z czasem zaczęła restartować sie częściej, przykładowo jak raz się wyłączył to potem już co jakieś 5 min się restartował, a potem znowu działał, dzisiaj już restartuję mi się już ciągle nic zrobić nie mogę odpala sie na chwile coś klikne i już restart, dzisiaj rano po restarcie z poziomu bateri 40% spadło do 9%. Dodam że pod ładowarką działa normlanie i tu moje pytanie czy uszkodzony telefon czy jest jakaś szansa że to tylko bateria padła ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A robiłeś aktualizacje/wgrywałeś nowszy soft LG flashtoolem/instalowałeś jakiegoś customa??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon posiada stockowy v20h nic nie wgrywałem, telefon posiada gwarancje w angli i nie chce jej stracić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi