Skocz do zawartości
KarmiPL

Ciągłe restarty telefonu temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

dziamot

Po gwarancji niestety... Moim zdaniem gra nie warta świeczki, ktoś kiedyś pisał że płyta główna to koszt 800zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Wgranie nowego softu nic nie da,padła płyta główna.Możesz popytać w serwisach gsm na mieście,może powstał osad od wody i pomogłoby przeczyszczenie specjalnym płynem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem  zmoim G3.Telefon od tygodnia dziala tylko przy podlaczonej ladowarce(i tylko przy 2 amperowej zadna inna w tym samochodowa nie uruchamia telefonu)Kiedy odlacze od ladowarki zaczyna sie w kolko restartowac do napisu LG.Telefon mi nie upadl ani go nie zalalem.Dziala na orginalnej baterii i był kupiony w salonie Plusa. Czy ktoś miał podobny problem i czy wymiana baterii pomogła? Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

Problem opisany wielokrotnie.

Pomaga wymiana baterii na nową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. jakiś miesiąc temu telefon wrócił z serwisu po wymianie płyty głównej. Od tego momentu zaczęły się problem z samoczynnymi restartami systemu. Nawet jak sę restartował to nie chciał nawet pinu od karty sim. Postanowiłem zmienić oprogramowanie zrobiłem roota i zainstalowałem przez trwp fulmicsa. Na fulmicsie nie działało mi wifi i bluetooth  I znowu te restarty. Wróciłem flastoolem do v21a (te same objawy). Wgrałem marshalowa  też flastoolem. Teraz telefon się nie włącza. Tylko logo lg i ciągłe restarty. System się nie ładuje.Działa tryb download mode i hard reset. Tylko te ciągłe restarty. Czy jak oddam telefon znowu do serwisu się kapną, że było coś grzebane w oprogramowaniu? I czy winą tych ciągłych restartów w moim telefonie może być padająca lub padnięta pamięć telefonu? Proszę o radę. Dziękuje za odpowiedzi.

Edytowane przez Araa
    Proszę o precyzowanie nazwy tematu :) Tworzę temat zbiorczy z racji dużej ilości problemów związanych z restartami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M4asas

Przywróć ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak przywrócić ustawienia fabryczne skoro telefon nie ładuje systemu tylko restartuje się na logo lg zaraz po włączeniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@rafal1984

Przepraszam, że się wtrącę, ale i ile płaciłeś za wymiane płyty głównej, i co było przyczyna jej uszkodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płytę główną wymienili mi w ramach gwarancji. Po prostu telefon przestał reagować. Na ładowarkę także i podobno przyczyną była płyta główna. teraz telefon się ładuje wchodzi tryb download mode i hard reset. Dodam , że po wymianie płyty głównej nie zmienili mi numeru imei. Czy wysłanie telefonu do serwisu ponownie pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@rafal1984

szczerze to nie mam pojecia... jak to się stało że przestał reagować? wgrywałeś inne oprogramowanie?

Ja wczoraj coś wgrywałem i telefon nie reaguje na nic, nie wiem co dalej robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi