Skocz do zawartości
KarmiPL

Ciągłe restarty telefonu temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj odbieram swojego lg. Podobno wymienili znowu płytę główną i baterię. Mam nadzieję, że to już była ostatnia naprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak miałem Galaxy S4 i również miałem ten problem ( bootlop-działa tylko download mod) to pomogło mi sflahowanie czystego romu i od razu po pierwszym bootlopie zrobiłem factory reset w recovery po reebocie poszło bez problemu,może ta informacja się przyda. :).Co do restartów też miałem podobny problem ale to było na starszym fulmics'ie i resurection 6.0 . Albo wina softu albo baterii lub ta pamiec MMC czy jakoś tak w płycie główniej. Najlepszym rozwiązaniem będzie wgranie oryginalnego oprogramowania i znowu wysłać na gwarancję.

Edytowane przez MaTTiXen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam od niedawna problem z lg g3. Mam go już jakiś czas, nigdy nie było z nim problemów. Od około tygodnia telefon sam mi się restartuje. Zauważyłem że najczęściej jak np. w meesengerze kliknę na jakiś link ze strony internetowej i w trakcie przekierowywania telefon się restartuje (ale nie zawsze tak się dzieje). Czasem jak normalnie przeglądarkę włączę to restartuje się. Aczkolwiek nie wiem czy to wina przeglądarki (używam chroma). W telefonie nic nie grzebałem, nie wgrywałem ani nie modyfikowałem nic. Na telefonie mam androida 5.0 (czekam na aktualizacje do 6.0), wersja. V21a-260-01. Korzystam z launchera NOVA, ale korzystam z niego od początku jak mam telefon, a problem jest od tygodnia więc to raczej nie jest przyczyna. 

Zauważyłem jeszcze że po restarcie zżera mi mocno baterię, tzn. miałem np. 38% baterii przed restartem a po restarcie 10%, po czym w przeciągu godziny-dwóch sam "podładował" mi się do 20% (co jest dziwne dla mnie, że z 10% sam wskoczył do 20%)

Myślałem nad wymianą baterii ale poczekam na jakieś opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Bateria do wymiany. Przy obciazeniu siada powodujac restart. Byly identyczne przypadki.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Merilot

Mam to samo. Dodam tylko, że jak telefon mam podpięty do ładowania to nie ma restartów.

Czy wymiana baterii pomogła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, dokładnie bateria do wymiany, temat był już poruszany wielokrotnie na forum a opisywane objawy takie same także obawiam się że czeka Cię wydatek :( tylko zastanów się czy warto kupować tanie zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi resetuje tel zazwyczaj jak odpale snapa lub aparat. Przed resetem jest np 30 % bateri po resecie 10 % :/ czasami sam podladuje z 2% baterii. Od czasu do czasu pod czas wykonywania zdjecia z lampa jest ciemne. Tez bateria do wymiany? Bo i tak wysylam na gware z ramkami wiec opisze tez ten problem.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

b7d99f70d26b99f6ebac073826fbb32b.jpg

foto z lampa :)

Edytowane przez bartekc00
    obowiązkowo wrzucamy zdjęcia i screeny w tagi spoiler ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Up

Ja bym opisał, nie zaszkodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem problem ze snapem. Zamówiłem baterię. Jeżeli to nie bateria to na gwarancję. Ile nowka oryginalna kosztuje? Narazie wziąłem zamiennik, niby LG oryginalny. Ale zobaczę jak będę miał w ręku.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Up

Serwis w Katowicach za około 80 zł z przesyłką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi