Skocz do zawartości
MonikaKam

INFO [LG G4s] Problem z automatycznym przełączeniem kart SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam LG G4s (H736) i jest przycisk do przełączania kart SIM. Jeżeli mam zapisany numer na karcie 1 i przycisk ustawiony na kartę 2 to połączenie wykonywane jest z karty 2.

Chodzi mi o to jak mogę zrobić tak, że dzwoniąc do osoby zapisanej na karcie 1 to połączenie będzie wykonywane z tej karty 1 bez konieczności przełączania tym przyciskiem kart SIM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,przede wszystkim jesteś chyba jedną z ostatnich użytkowników androida,który zapisuje kontakty na karcie sim...;) Po drugie chyba nie ma takiej możliwości a przełączenie między kartami to kwestia sekund,musisz po prostu się do tego przyzwyczaić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź.

Na karcie SIM zapisuję tylko dlatego, żeby rozgraniczyć kontakty służbowe od prywatnych. Często też nie zwracam uwagi, którą kartę mam domyślną i zdarza się tak, że dzwonię do znajomych ze służbowe i odwrotnie.

Założyłam ten temat tylko dlatego, że znalazłam taką informację na temat tego LG:

​"Ponadto kartę SIM można przyporządkować do wybranej osoby z książki telefonicznej, dzięki czemu wszystkie połączenia będę wykonywane przy użyciu danej karty, bez konieczności ręcznego przełączania"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wiem, wchodzisz w kontakty,klikasz edycje kontaktu,później tam masz tryb obniżania kosztów i wybierasz kartę z jakiej dzwonisz :)

Edytowane przez kamil79123
    Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zaznaczoną opcję "obniżenie kosztów", a kontakt przypisany do odpowiedniej karty. Niestety dalej muszę przełączać recznie karty ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To coś musisz źle robić,bo jak ja zaznaczam np druga karte przy ustwieniach obnizania kosztow dzwoni z przypisanej karty,na pewno klikasz tam na dole opcje zapisz po przypisaniu karty? przy kontakcie przypisanym do danej karty powinna sie pojawic taka mala ikonka karty sim...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi