Skocz do zawartości
helmutkol

brak panelu powiadomien po downgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z czystej ciekawosci zainstalowałem soft z koncówką b370 ale mi sie nie spodobał wiec zrobiłem downgrade do 118 wszystko pieknie ładnie ale nie mam panelu powiadomien wysuwa się ale brak ikonek do włączania wifi, gps itp ... jak to naprawić wipe i hard reset nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Udało się jestem szczęśliwym posiadaczem naprawionego g6-lte z andkiem 4.3 po downgrade z KK 4.4 dla wytrwałych mój sposób naprawy..Mając KK 4.4 wgrywamy na karte sd ten plik jest to soft 4.3   http://consumer.huawei.com/pl/support/products/downloads/detail/g6-l11-pl.htm?id=65104  z emui 2.0. po wgraniu wykonujemy następujące czynności.

1) Wyłączamy telefon- czekamy jakieś 15sekund i jedziemy..

2) Włączamy telefon trzymając jednocześnie przyciski VOL plus i minus + przycisk power

3) Gdy tylko sie telefon włączy puszczamy przycisk power trzymając (+ i -) wtedy powinno pojawić sie recovery z postępem instalacji wiec puszczamy +/- po instalacji powinniśmy mieć system 4.3 z belką powiadomień soft z linku ma cust polski wiec teoretycznie zmiana nazw plików w cust/hw/normal na cust/dt/pl nie jest konieczna 

4) Jeśli by dalej belki nie było konieczne jest wgranie roota i sprawdzenie czy aby napewno android wgrał cust/dt/pl a nie jakies inne bzdety..

Jeśli mamy andka 4.3 bez belki sciągamy powyższy plik wgrywamy na karte sd i instalujemy z poziomu recovery patrz pkt 2 i 3

.

tutaj jest post który mi pomógł w rozwikłaniu zagadki jak poprawnie zrobić downgrade z 4.4 na 4.3 http://club.vmall.my/forum.php?mod=viewthread&tid=1302

Edytowane przez helmutkol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie , Kupilem telefon Huawei G6 4G LTE bez systemu . tzn gdy nacisne przycisk power tel nie reaguje . Po podlaczeniu ladowarki na gorze swieca 3 kolory . Chcialbym sie dowiedziec jak wgrac nowego androida . Pomoglibyscie mi w tym ?

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.....  nie ma to jak iść na  łatwiznę.......  wgranie andka 4.4. lub 4.3 było co najmniej 3x opisywane na łamach forum...... ..

PS: czy telefon uruchamia sie w trybie recovery (power i vol+) lub fastboot (power i vol-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pankM

Witam. Aby nie tworzyć nowego tematu, napiszę tutaj. Próbowałem ostatnio zrobić roota i wgrać nowy systme w swoim telefonie. Posłużyłem się do tego tym filmikiem. 

https://www.youtube.com/watch?v=CH1IMJh5KP4&t=1058s

Mój smartfon posiadał soft z T-mobile, więc zmieniłem na czysty tak jak w tym filmiku. Po wgraniu tego softu nie mam właśnie belki powiadomień. Co gorsze, zrobienie roota nie powiodło się. Próbowałem różnych metod z marnym skutkiem.  W taki o to sposób pozostałem z softem bez belki :P Proszę o pomoc jak to naprawić. Czy jest to możliwe bez robienia roota? jesli nie, to poroszę o pomoc w zrobieniu tego roota,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi