Skocz do zawartości
kul_pus

Chuwi V17HD zapomniany symbol odblokowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z tabletem Chuwi V17HD. Mój problem dotyczy zapomnianego symbolu do odblokowania tabletu. Dość długo nie używałem urządzenia, na skutek czego zapomniałem symbolu niezbędnego do odblokowania urządzenia. Nie pamiętam również adresu e-mail, który na leży podać, aby usunąć blokadę. Tablet nie ma włączonej opcji Debugowania USB, więc wgranie nowego ROMu raczej nie wchodzi w grę. Jedynym wyjściem wydaje mi się usunięcie blokady poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu recovery. Niestety, nie wiem jak w/w tryb recovery włączyć. Udaje mi się dotrzeć do etapu, kiedy na ekranie pojawia się zielony ludzik androida z czerwonym wykrzyknikiem i napisem "Brak polecenia". Z sieci dowiedziałem się, że aby dotrzeć do właściwego recovery, niezbędne jest wciśnięcie odpowiedniej kombinacji klawiszy. Niestety, model ten posiada jedynie przycisk zasilania, nie mam pojęcia co robić na tym etapie.

Czy ktoś jest w stanie udzielić mi instrukcji, jak włączyć właściwy tryb recovery, lub ma pomysł w jaki inny sposób usunąć blokadę ekranu? 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat z instrukcji :

Wyłącz tablet jeśli jest włączony, następnie wciśnij i przytrzymaj np. wykałaczką wciśnięty przycisk
RESET i podłącz urządzenie kablem USB do komputera lub laptopa. Tablet zostanie wykryty jako „Nieznane
urządzenie”, system oczekuje na dodanie sterowników, które należy dodać za pomocą Menedżera urządzeń.

Pobierz ze strony OMNY plik zip i masz system funkiel nówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi