Skocz do zawartości
fazikus

Biała poświata na ekranie i nagrzewający się telefon, kwalifikuje się na naprawę gwarancyjna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu pojawiły mi się paski na ekranie widać je na szarym lub czarnym tle są one jasno szare/białe. Tworzą mniej więcej paski jak na obrazku (ramka dookoła ekranu i pasek przez środek z jakimś kółkiem po lewej na środku). Ciężko jest uchwycić to na zdjęciu by pokazać. post-144831-0-22174100-1456052850_thumb.png. Telefon też bardzo szybko się nagrzewa podczas ładowania czy jazdy samochodem z włączoną kamerą jasność ekranu spada do 70% procent a telefon jest po prostu gorący. Usterka nadaje się do serwisu, problem jest taki że posiadam wersje 32 gb czy może być z tego powodu problem w serwisie? Mam naklejone szkło na ekran przed wysyłką je zdjąć? Ktoś miał podobne problem?

Edytowane przez Daniel.
Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandez

Jesli to wyswietlacz to powinni Ci wymienic odplatnie a jesli plytka to niestety u LG nie wymienisz jej na nowa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Mandez

Posiadam jeszcze ponad rok gwarancji na telfon, wyświetlacza ona nie obejmuje?

Edytowane przez bartekc00
Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandez

Jesli masz gwarancje to obejmuje. Oczywiscie jezeli stwierdza ze to nie uszkodzenie z winy uzytkownika.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi