Skocz do zawartości
patrykw17

Odzyskanie usuniętych zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktoś jak odzyskać usunięte zdjęcia? Próbowałem programem Dr Fone Android Recovery ale potrzeba tam debugowania USB a w P8 Lite nie ma takiej opcji. ( nie ma w ogóle Build Number żeby kliknąć go 7 razy żeby pojawiła się opcja Developers jak na filmikach...) więc peewnie jest to tylko możliwe poprzez Rootowanie, a nie znam się na tym i chcę tego uniknąć bo słyszałem że traci się gwarancję. Coś polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

W trakcie robienia zdjęć telefon był wyposażony w kartę SD? Jeżeli zdjęcia zapisały się na karcie SD to przekładasz do komputera instalujesz jaki program do odzyskiwania (np. http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html ) lub podobny.

Z plikami usuniętymi z pamięci w telefonie jest już znacznie gorzej - osobiście nie znam darmowej opcji odzyskania takich danych.

Nie jest potrzebny root żeby aktywować opcję  debugowania USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w P8 Lite nie ma takiej opcji

na 5.0 miałem i 6.0 też mam.w info o tel.klikasz kilka razy numer komplikacji

Edytowane przez maniek971

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok włączyłem opcję programisty, debugowanie USB, następnie korzystam z programu  Wondershare Dr.Fone, ale wykrywanie "Identify device" czyli skanowanie zatrzymuje się na 90% i tyle :) WIęc chyba lipa z odzyskania zdjęć z pamięci telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sęk w tym, że te wszystkie programy potrzebują roota, którego pewnie automatycznie nie mogą zrobić na tym urządzeniu. Zrób roota ręcznie i dopiero wtedy spróbuj wykorzystać tego typu program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi