Skocz do zawartości
kocur1191

Powiadomienia na ekranie blokady w y6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Swoje zapytanie kieruję do szczęśliwych posiadaczy (lub nie) Huawei Y6. Mój problem polega na tym że na moim smartfonie nie wyświetlają się powiadomienia na ekranie blokady jak to ma miejsce w innych urządzeniach z "lizaczkiem". Chodzi mi dokładnie o paski z powiadomieniami z wiadomości, kalendarza, facebooka itp. Coś w tym stylu:

post-252997-0-71843400-1456071884_thumb.jpg

Gdy przyjdzie nowe powiadomienie wyświetla się jedynie w górnym pasku ale nie widać nic na ekranie blokady. Przeszukałem już Google i forum ale nie znalazłem odpowiedzi ponieważ w y6 menu ustawień różni się znacząco od standardowego z lollipopa. 

Używam ROM-u B140 od T-mobile oraz zmieniłem interfejs poprzez nowa launcher.

Proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@kocur1191

W Huawei p8 czasami problemem w działaniu powiadomień jest motyw. Na niektórych nie ma powiadomień na ekranie blokady etc. Spróbuj zmienić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest z typem ekranu blokady. W Y6 domyślnie nie ma żadnego, który by obsługiwał powiadomienia. Ja przegrałem motyw z P8, musi być ustawiony ekran Default (magazine).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A jaki motyw z P8 przegrałeś? Możesz podrzucić link? Na obecnym ekranie deuflat powiadomienia też nie działają...

Edytowane przez mobopx
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. Używamy @up lub @wspomnij. pkt 4.6 regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam podobny problem z Y6. Proszę o instrukcję jak wgrać lockscreen z P8 lite do Y6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@piotrrutk

Znalazłem rozwiązanie chociaż nie jest ono identyczne jak w innych Lollipop'ach. Pobierasz temat od Huawei P8 z tego linku: https://www.dropbox.com/sh/pptm0ezpoct94ce/AABdk2V4a72i_ekIRaX82h11a/p8/Default(magazine).hwt?dl=0l . Po pobraniu wrzucasz to do folderu HWThemes w pamięci telefonu. Restartujesz telefon i wchodzisz w ustawienia>>blokada ekranu i hasła>>styl blokady ekranu i tam zmieniasz na Default(magazine). Jeśli to nie pomoże to zmieniasz w aplikacji Motywy cały motyw telefonu na Default(magazine). Powinny zacząć ci się wyświetlać powiadomienia z praktycznie każdej apki na ekranie blokady    ;) Jedynym minusem jest to że nie można ich odrzucić przy zablokowanym telefonie, jest to możliwe dopiero po odblokowaniu. W razie problemów pisz :smoke:

Edytowane przez kocur1191
    • Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak, jak opisał @@kocur1191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amarin

Witam,kocur1191 a nie można by było jakiegoś innego tematu,chodzi mi głównie o to żeby zegar na ekranie blokady był u góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Niestety ale nie spotkałem się z innym tematem. Może ktoś próbował i mu się udało ale ja po wypróbowaniu 20 różnych zrezygnowałem. Po jakimś czasie przyzwyczaiłem się do takiego zegara ;)

Edytowane przez mobopx
    nie cytujemy posta wyżej. @up lub @wspomnij wystarczy
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi