Skocz do zawartości
Flaga_m

[PROBLEM] Aplikacje korzystające z aparatu nie działają

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam telefon Pentagram Combo (ma on już 4 lub 5 lat) i do tej pory nie miałem z nim żadnych poważnych problemów technicznych oprócz jednego, który polegał na tym, aby zdobyć nową baterię. Parę tygodni od momentu wymiany baterii na nową pojawił się problem z aplikacjami, które korzystają z aparatu. Niżej szczegóły.

Aplikacja systemowa Gllery2.apk, która jest odpowiedzialna za funkcję "Aparat" i "Galeria" nie działa mi. Gdy uruchamiam "Aparat" lub "Galeria" to po 5 - 10 sekundach pojawia się komunikat "Niestety, ale aplikacja przestała działać".

Oprócz tego, zauważyłem, że nagle przestała działać tylna kamera, gdy przełączę się na przednią wszystko jest ok, tzn. działa ona w takich aplikacjach jak: instagram czy snapchat.

Uprzedzę Wasze pytanie i powiem, że wykonałem takie czynności jak: czyszczenie pamięci podręcznej oraz wyczyść dane aplikacji.

Co ciekawe, aplikacja ta przestała również działać mi w trybie awaryjnym Androida.

Co jeszcze mogę zrobić, aby ta aplikacja za komunikację z aparatem znowu zaczęła działać? Przez tą usterkę, nie mogę korzystać nawet z takich aplikacji jak skaner kodów QR, a to bardzo utrudnia w dodawaniu kont do generatora kodów.

POMÓŻCIE MI!!!!!

Mój telefon posiada oryginalny soft od producenta (jedynie jest wgrany ROOT).

Edytowane przez Flaga_m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi