Skocz do zawartości
Bazajaytee

Niebieski ekran, telefon się nie włącza

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimś cudem udało się wejść w download mode. Teraz sytuacja wygląda tak. Ekran mruga (raz pojawia się ekran download mode, raz ekran świeci cały na niebiesko). 

Próbuję flashować, wyskoczył błąd połączenia z serwerem.

a jakim sposobem udało ci sie dostac w koncu do tego download mode bo telefon wogole nie reaguje a mam od wczoraj dokladnie taki sam problem ze blue screen reset blue screen i teraz nic nie reaguje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Up

Wyłączasz telefon, trzymasz przycisk głośności (+) i podłączasz kabel USB do telefonu i dopiero do komputera.

Telefon wtedy wchodzi Ci w Download Mode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie wykrywa telefonu pod ładowarką ani pod komputerem to uszkodzeniu uległa Ci płyta główna.

Edytowane przez MaTTiXen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm no to perspektywa uszkodzonej plyty glownej niezbyt mnie pociesza ehh no coz najwyzej jeszcze pokombinuje z tym telefonem a jak sie nie da zrobic to cos innego wymyslec bede musiala. dzieki za wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@inezzka90
    Właśnie mam ten sam problem. Wysłałeś już telefon do gwarancji? Odesłali Ci już go?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , kupiłem LG G3 D855 i jest z nim problem , czesto restartuje się i pojawia się niebieski ekran i za chwile przechodzi do HW RESET ... I nie chce się właczyc ale za pare godzin sie wlaczy i dziala normalnie.. co to za poroblem moze byc? Do tego nie chce sie zaktualizowac z 4.4.2 do 6.0 , zadna metoda nie dziala , wywala bledy ,paski sie nie laduja ... prosze o pomoc 

Edytowane przez Kelan
    Poprawiam nazwę tematu na zgodną z regulaminem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Zwróć go sprzedającemu, jeśli zakupiłeś jako w pełni sprawny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze kupilem na olx (moj blad) i nie chce teraz przyjac on zwrotu... A ten problem pojawil sie 30 min po odpakowaniu telefonu ... Napisal mi ze daje mi tygodniowa gwarancje rozruchowa ... a po 30 min chcialem go zwrocic i powiedzial ze ja go uszkodzilem i nie przyjmie zwrotu. Napisal w ogloszeniu ze daje pudelko i  papiery a telefon  przyszedl sam... co robic? macie jakies rady zaby odzyskac pieniadze?

PS. ostatnio zaczal sam z siebie dzialac poprawnie telefon i nie wylacza sie , tylko nadal nie chce sie zaktualizowac :(

to jest ten uzytkownik co mnie oszukal: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1fNgB/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Polecam zgłosić sprawę na policję z art. 286 kk.

dodana zawartość

Mnóstwo takich tematów w google.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Przy G3 miałem niebieski ekran. Sprzedający mówił mi że ja uszkodziłem. Skorzystałem z programu ochrony kupujących. Policja, potem Allegro. Po miesiącu, no dwoch oddało mi Allegro kasę i zarządzała od człowieka zwrotu. On nie zwrócił więc firma windykacyjna przejęła sprawę.
    To tak tytułem abyś na przyszłość myślał. Zgłoś na policję. Nie wiem czy oni coś z tym zrobią. Nie masz wyjścia. Natomiast jak nie zglosisz nie odzyskasz.
    Napisz jak poszła dalej sprawa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi