Skocz do zawartości
siutek

Czy zastosowany standard BT pozwala na podpięcie jednocześnie więcej niż 1 urządzenia do słuchawki. 

Rekomendowane odpowiedzi

siutek

Witam, 

Temat chyba bardziej ogólny i nie dotyczący bezpośredni G2, ale że posiadam takowy, to w tym miejscu chciałbym zadać pytanie. 

Zastanawiam się jakie są mozliwości BT w naszych G2?? Czy zastosowany standard pozwala na podpięcie jednocześnie więcej niż 1 urządzenia do słuchawki. 

Przymierzam się do kupna opaski Xiaomi Mi Band, którą oczywiście chcę sparować z telefonem. Problem w tym, że w aucie mam radio z BT, które obecnie jest ustawione na automatyczne łączenie z G2. Czy jest zatem możliwość, żeby Telefon był jednocześnie podłączony do radia w aucie i do opaski??  Jeśli nie, to czy istnieje możliwość ustawienia priorytetu dla urządzenia? Tak by Telefon zerwał połączenie z opaską i połączył się z radiem, gdy znajdę się w jego zasięgu?

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Aktualnie korzystam z smartwatcha i głośnika na bt, oba działają razem z tego co widzę (dźwięk na głośniku i powiadomienia na zegarku), więc powinno wszystko działać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mandez

A propos zegarka jak juz wapomniales o MiBand. Myslisz ze parowanie tego zegarka z G2 bedzie bezproblemowe ? Chodzi mi zarowno o romy STOCK jak i o AOSP.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Nie powinno być problemów. W końcu opaska powinna działać z każdym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Miband działa bezproblemowo, ale czasem BT w G2 wariuje i żre baterię jak szalony. Wtedy restart wystarcza i wio dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi