Skocz do zawartości
Tomasz Kaczmarek_316687

serwis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opisuje sprawę w tym miejscu bo nie wiadomo z kim i gdzie się kontaktować. Otóż jestem zażenowany jakością usług serwisowych, którymi popisał się serwis w Skórzewie pod Poznaniem. od października do dnia dzisiejszego naprawiany miałem wyświetlacz i glośniczek, do poprawki wysyłałem dwukrotnie aż w końcu wszystko działa sprawnie aczkolwiek klej od wyświetlacza znajduje sie na wyświetlaczu...to jest paranoja aby prawie pół roku naprawiać telefon, którego wyświetlacz kosztował mnie 240 zł a sam telefon niewiele ponad 300zł i w taki sposób traktuja klienta, ze gdybym sie nie upomnial telefonicznie to chyba by mi go nigdy nie przysłali. Co wiecej o kosztach : koszt wyswietlacza niemalze taki sam jak nowego telefonu i jeszcze dodatkowo pieniążki wydane na kolejny telefon bo przeciez musiałem z czegos korzystac te prawie pół roku...mało tego gwarancji także mi nie przedłużyli z racji tak długich "prób" naprawy telefonu. To jest KPINA co wyprawiacie i jedynie co Pani Wieczorek telefonicznie mi powiedziała to to, że moge ponownie zgłosic i wysłac telefon, bo nie ma innych możliwosci rozwiązania sprawy. Telefon spoko fajny ale podejscie do klienta chyba najgorsze jakie tylko mozliwe. NIE POLECAM!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą, serwis i podejście do klienta beznadzieja, żadnej informacji o reklamacji i o nadaniu kuriera spowrotem, a telefon jak nie działał przed reklamacją tak i po niej. A reklamacja trwała łącznie miesiąc, a dodatkowo musiałem dzwonić trzykrotnie do konsultantów GOCLEVER, bo okazało się ze był błąd w moich danych i nikt nie raczył poinformować, że numer seryjny jest nie dopisany. Nie pakujcie się w tą firmę. Osobiście korzystam ze sprzętów też mało znanej marki w polsce ZTE i myślałem, że GOCLEVER to też mało znana marka, ale nie jest powiedziane, że zła. Jednak przekonałem się, że nie warto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi