Skocz do zawartości
domoalien

Woo Partner firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas zabawy z firmware od DZ09 zapomniałem zrobić backup do mojego Woo partner. Czy ktoś ma takie coś? Może ktoś mógłby zrobić backup swojego woo i mi podesłać? W sieci nigdzie nie mogę tego znaleźć. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

A próbowałeś w GP? Na pewno tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest GP? Interesuję się smartwatchami od niedawna i pewnie nie znam wielu skrótów i terminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

Sklep Google play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi mi o apke do smartwacha tylko o ROM i plik z firmware samego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

Nie zrozumieliśmy się ale w tym wypadku możesz mieć problem bo można znaleźć coś podobnego i nie będzie się nazywało woo partner tylko inaczej. Po prostu wejdź na aliexpress wpisz smartwatch i szukaj podobnych obrazków jak na stronie woo partner. Bo z chińskimi zegarkami jest tak że jakieś firmy wyszukują dany model na serwisie alibaba(hurt aliexpres) zamawiają go z konkretnym napisem jak się da i sprzedają pod swoją marką bebechy są identyczne i system często sprzedawca nie ma bladego pojęcia co sprzedaje. Ale dostają też możliwość zamieszczania zdjęć danego produktu, które znajdziesz w opisach produktu. I dam głowę że widziałem identyczne zdjęcia na ali jak się zorientujesz w typie możesz wgrywać takie samo firm. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firmware mam z DZ09. Jest spolszczone. We firmware Woo jest animacja producenta i ten język w smartwatchu jest całkowicie przetłumaczony, dlatego też zależy mi na akurat tym firmware. Możliwe, że sam ROM by pomógł ale ktoś musiałby go "wyciągnąć" ze swojego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi