Skocz do zawartości
konoo

Recenzja etui Incipio DualPro SHINE dla Galaxy S6 edge

Rekomendowane odpowiedzi

konoo

W moje ręce dzięki firmie Forcetop wpadło etui Incipio DualPro SHINE do naszych S6 Edge +  

Na początku podszedłem do niego dość sceptycznie, tym bardziej że telefon cały czas był noszony w Nillkin Nature TPU ale szybko przekonałem się do Incipio, ale czemu postaram opisać dalej.  

Na początek trochę suchych faktów, wnętrze wyłożone jest materiałem dLAST TPE a zewnątrz jest ABS ale jakiś inny bo bardzo przyjemny w dotyku, tył jest to jak mniemam imitacja aluminium ale wykonana zadziwiająco dobrze i posiada Wojskowy certyfikat Shock & Drop MIL-STD-810G czyli była testowany na: 

• niskie ciśnienie • wilgotność • promienie słoneczne• kwaśne środowisko i wszystkie te testy  etui zdało celująco  

A teraz do rzeczy etui doszło w dość ładnym, solidnym i ciekawym zarazem opakowaniu  

zu42tzvl2dl4.jpg

ph06dqwv5mb8.jpg

Samo opakowanie jest dość duże lecz etui nie przytłacza swoją wielkością 

fh58tg8fnwjr.jpg

g1nqtuztsct4.jpg

Na bokach znajdziemy przyciski głośności i power 

hxwhxohxpbax.jpg

9d741ypom7ws.jpg

A tu etui rozłożone na dwie części zewnętrzną z ABS i wewnętrzną dLAST TPE (Coś ala guma ale taka bardzo ścisła

lprnyiiqff42.jpg

Tak jak pisałem wcześniej podszedłem sceptycznie do samej wielkości tego etui, lecz po dłuższym obcowaniu nie przeszkadza to w ogóle a wręcz staje się zaletą. 

zzkb1u9f83eg.jpg

S6E+ przypomina mi w tym etui pod względem chwytu i wygody moją starą wysłużoną Motorolę Defy, jaki to był dobry telefon dzięki swej obudowie  

Mimo swego rozmiaru telefon wygląda w niej według mnie dobrze, chwyt jest bardzo wygodny i pewny, ładowanie indukcyjne działa co jest rzeczą ważną jak dla mnie. Jako ciekawostkę nadmienię że flesz aparatu jakby działał mocniej a to za sprawą że z tyłu na etui część gdzie jest aparat jest polerowana co powoduje lekkie wzmocnienie błysku. Przyciski działają prawidłowo nie wdusimy ich przypadkiem, krawędź EDGE jest funkcjonalna w 100%  

Jest jeden jak dla mnie spory minus, etui nie ma zaślepek na port ładowania i gniazdo słuchawek co według mnie jest dużym przeoczeniem producenta.

nrjm1hsfgdgn.jpg

Tył etui przy dłuższym użytkowaniu lekko się nagrzewa ale nie przeszkadza to w użytkowaniu jest po prostu lekko ciepły, zasięg sieci bez zmian co mnie zdziwiło myślałem że raczej będzie tłumić dość mocno ale okazało się że jednak nie.  

W mojej ocenie w skali od 1 do 5, zasłużone 5- byłaby 5 gdyby nie brak zaślepek. Jak wypuszczą wersję z zaślepkami i w takim wykonaniu jak te to biorę bez wahania  

Jeśli coś przeoczyłem, czy macie jakieś pytania proszę je zadawać w miarę wolnego czasu odpisze na wszystkie 

u18dna3zuka3.jpg

co37au6ikykv.jpg

wc9rysukjqrt.jpg

Edytowane przez konoo
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi