Skocz do zawartości
AngryBirdsPL

Folia ochronna na ekran do Samsung Galaxy J5, czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

@AngryBirdsPL ja mam szkło od 3mk i bardzo sobie chwalę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy szkło hartowane będzie pasować do etui które mam ten Goospery Jelly Mercury Czarny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Mam takie etui i nie ma najmniejszego problemu po nałożeniu szkła hartowanego. Jedynie co może troszkę denerwować, to szkło swoją "grubością" jakby zasłania przycisk "home", czyli jest on "schowany", nie wystaje ponad ekran. Na jedno to plus, bo jest "chronione" przy jakiś mechanicznym uderzeniu w ten przycisk, a z drugiej strony czasem nie wygodnie się wciska ten przycisk, ponieważ ma się wrażenie, że jest on taki "zapadnięty" do środka i np. po ciemku trudno go wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli najlepiej kupić 3mk Hard Glass do Samsung Galaxy J5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Posiadam J5 od około 3 tygodni. Na ekran nic nie naklejałem.......i dziś już żałuję bo pojawiła się rysa na ekranie o długości centymetra

Dziwne. Mam j5 od listopada, nosiłem go chyba z miesiąc, jak nie dłużej gołego, jak go Samsung stworzył, bez folii czy szkła i etui. W robocie mam taką sytuację, że mogę gdzieś się zahaczyć, stuknąć, czy coś, słowem nietrudno o jakiś nieszczęśliwy przypadek, i nic. Telefon mi raz z ręki upadł na ekran, i też zero rys. Może to nie rysa, a pęknięcie? Może gdzieś go mocniej przycisnąłeś przy schylaniu, czy coś.

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mam takie etui i nie ma najmniejszego problemu po nałożeniu szkła hartowanego. Jedynie co może troszkę denerwować, to szkło swoją "grubością" jakby zasłania przycisk "home", czyli jest on "schowany", nie wystaje ponad ekran. Na jedno to plus, bo jest "chronione" przy jakiś mechanicznym uderzeniu w ten przycisk, a z drugiej strony czasem nie wygodnie się wciska ten przycisk, ponieważ ma się wrażenie, że jest on taki "zapadnięty" do środka i np. po ciemku trudno go wyczuć.

electro69 Tu muszę sprostować, flexible glass od 3mki nie zasłania w żaden sposób przycisku "home", jest dokładnie na atej samej wysokości z przyciskiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

To ja też sprostuję ;), że nie chodziło mi o szkło 3MK (nigdzie nie napisałem, że to o nie chodzi). Potwierdzam, że szkło jest na tej samej wysokości co przycisk "home", co jak dla mnie jest mniej wygodne, niż jak przycisk wystaje ponad obudowę bez szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jajqo
    Może to nie rysa, a pęknięcie? Może gdzieś go mocniej przycisnąłeś przy schylaniu, czy coś.

To nie pęknięcie a rysa.

Jutro naklejam szło od Polskibanan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Jak dla mnie nie ma sensu płacenia aż 40 złotych za szkło i w zupełności wystarczy Ci takie za 9 zł, chyba, że rzucasz tym telefonem po ziemi czy testujesz ekran młotkiem :). Sam mam szkło za 6 zł (dostałem je "gratis" do etui, cena 6 zł była nabita na paragonie), a miałem też kupować jakieś drogie szkło. Po 4 miesiącach użytkowania nie mam z nim żadnych problemów. Najważniejsze to się nie odkleja. Bardzo dobrze reaguje na dotyk. Ja kupowałem od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/szklo-hartowane-lcd-glass-samsung-galaxy-j5-j500-i5863986381.html ... natomiast nie wiem czy to jest to samo szkło, które ja dostałem kupując etui.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi