Skocz do zawartości
AngryBirdsPL

Folia ochronna na ekran do Samsung Galaxy J5, czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić szkło hartowne do SGJ5, tylko jest taki problem że ja będę pierwszy raz kupował na Allegro, to jaką dostawę wybrać żeby można było płacić gotówką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Pobraniowa. Płacisz przy odbiorze.
    Szczerze, według mnie to nie oplacalne, bo więcej dasz za wysyłkę niż za szkło...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, AngryBirdsPL napisał:

Chcę kupić szkło hartowne do SGJ5, tylko jest taki problem że ja będę pierwszy raz kupował na Allegro, to jaką dostawę wybrać żeby można było płacić gotówką?

Przejdź się do jakiegoś komisu z telefonami

u mnie w miejscowości jest taki i szkła można kupić za 10 zł.

mija się z celem kupowanie na allegro szkła za 6 zł. + wysyłka itd. jak na miejscu możesz mieć w niższej  cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Poszperaj na allegro. Może jest gdzieś wysyłka darmowa. Nie szybciej zrobić przelewem pieniążki? To nie jest jakiś wydatek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haruto

Używam pokrowca z klapką i jest ok, gdy to zamkne szczelnie chroni ekran w kieszeni i nic nie wpadnie, jest te kilka mm luzu pomiędzy klapką a ekranem dzięki czemu klapka nie naciska na ekran. A podczas upadku jej twarda a zarazem miękka od środka oprawa chroni telefon amortyzując upadki.

Koszt to chyba z 20 czy 50 zł dokładnie nie pamiętam ale trzyma już te kilka miesięcy i wytrwało już kilka upadków na beton.

Szkło wydaje mi się zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Szkła za 10 zł są do kitu, lepiej kupić 3mk hard glass i po kłopocie na lata.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Ja mam szkło hartowane za 5,90 zł :). Minęło 9 miesięcy od założenia go na ekran i nic się z nim złego nie dzieje. Nic się nie odkleja itp. Szkło jest idealnie dopasowane do telefonu, nawet lepiej niż niejedna droższa "markowa" konkurencja. Także albo Ja miałem takie szczęście, albo nie zawsze warto przepłacać za "firmę", która pewnie robi te szkła w jednej i tej samej fabryce co inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniałem ostatnio telefon i dostałem w zestawie do Idola 4 (swoją drogą pogratulować Alcatelowi za świetne dodatki), również hartowane szkło. Trochę się z tym bawiłem, ale... Nakleić to tak, żeby nie dostał się pod spód żaden paproch to jakiś kosmos. Ostatecznie użyłem jednego z liquidów, wowfixita, którego kupiłem sobie wcześniej, z myślą o nowej komórce.

Nie robiłem zbyt dużych testów, bo strach, ani też nie mam porównania, ale tyle wiem, że zdecydowanie łatwiej się go nakłada, a po tygodniu noszenia komórki w kieszeni razem z kluczami nie widać żadnych mikrorysek. Także dla mnie lepsza opcja niż szkło, tym bardziej, że pokryłem sobie tym nie tylko ekran, ale i tył Idola (który na tyle też ma gorilla glassa ;P). Może warto wypróbować, zamiast hartowanego?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@up
    A po pokryciu tylu telefon nie jest jeszcze bardziej śliski niż normalnie?

TapTap z A5 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi