Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

pobutek

LG G Pad II 10.1 LTE z LG Rolly Keyboard 

Rekomendowane odpowiedzi

pobutek
    Napisano (edytowane)

Witam, posiadam. Goraco polecam. W razie pytań pytać. :)

LG G Pad II 10.1FHD V935

Jest porządnym urządzeniem, w którym koreański producent postawił na układ SoC od firmy Qualcomm. Nie mamy jednak do czynienia z jednostką centralną klasy średniej, czy też niższej, a ze starym i sprawdzonym Qualcomm Snapdragon 800, który implementowany był do flagowych urządzeń kilka lat temu. Nie zmienia to faktu, że 4-rdzeniowa jednostka o maksymalnej częstotliwości taktowania na poziomie 2.26 GHz nadal oferuje wysoką wydajność, która w połączeniu z 2 GB pamięci RAM zapewni szybkie i sprawne działanie systemu Google Android 5.1.1 Lollipop z Reader Mode, Dual Window oraz QuickMemo+.

Dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej WiFi pracujący w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac, odbiornik GPS z A-GPS,modem LTE kategorii czwartej oferujący szybkie pobieranie danych dochodzące do 150 Mbps, a także port microUSB to zaplecze komunikacyjne w LG G Pad II 10.1.

Wyświetlacz w LG G Pad II 10.1 charakteryzuje się przekątną 10.1” oraz rozdzielczością WUXGA (1920 x 1200 pikseli). Taka konfiguracja przekłada się na nieco ponad 224 PPI, a zatem prezentowane treści będą dość wyraźne. Wydajność energetyczną zapewni zaś akumulator o pojemności 7400 mAh. Podzespoły zamknięte zostały w obudowie o wymiarach 254.3 x 161.1 x 7.8 milimetra, przy wadze 489 gramów

Wysłane z mojego LG-V935 przy użyciu Tapatalka

Skopiowane z tabletomaniaka ;)

Edytowane przez pobutek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, posiadam go od wczoraj, szukam etui do niego , ewentualnie samych plecków ale nie mogę właściwie nic dedykowanego znaleźć. Możesz coś polecić? Szukam dopasowanego etui chroniącego wszystkie boki , z rantem chroniącym ekran.

Sam tablet jest rzeczywiście dosyć udaną konstrukcją z parametrami zapewniającymi szybkie działanie w połączeniu z dobrym obrazem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, chciałbym go kupić, ale jest tylko z dystrybucji PLUS i mam pytanko - czy ma brand? Ponadto jak odczucia po używaniu? Warto?

Edytowane przez Tedeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w swoim nie miałem branda , a był brany przez kogoś z Plusa. Posiadam go już pół roku i jestem zadowolony z wydajności , jak na razie bezawaryjny i w sumie bezobsługowy. Bateria trzyma spokojnie 10h na włączonym ekranie , mógłby być jedynie nieco głośniejszy na wbudowanych głośnikach. Rozmiar jak dla mnie w punkt , nie za duży i nie za mały,komfortowo można obejrzeć jakiś serial w podróży, funkcja Reader Mode sprawia ,ze obraz jest cieplejszy i przyjemniejszy w odbiorze również do czytania treści w necie czy e-booków. Tablet jest smukły i lekki , uzywam do niego flip covera co sprawdza się znakomicie kiedy potrzebuję go gdzieś postawić (np.kuchnia) i oglądać wiadomości czy jakiś meczyk w trakcie gotowania. Zabieram go również na siłownię w zimę do słuchania muzyki czy ogladania seriali w trakcie ćwiczeń(rower,bieżnia,wiosełka) , chyba jakbym go nie miał to by mi się tak bardzo nie chciało
    Ogólnie polecam jak ktoś ma możliwość go jeszcze dostać.

Wysłane z mojego LG-V935 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi