Skocz do zawartości
renji84

W-support, serwis, gwarancja - opinie, dyskusja. Temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu pękł mi wyświetlacz w Z5 Compact. Gwarancję mam do lutego 2018 r. Wysłałem telefon do w-support, ale niestety dostałem wiadomość, że uszkodzenie telefonu nie podlega naprawie gwarancyjnej, a wymiana wyświetlacza kosztuje ok. 770 zł. Dostałem również od serwisu propozycję naprawy zbitego wyświetlacza na zasadzie wymiany na regenerowany przedni panel w cenie 350 zł bez utraty gwarancji i z zachowaniem wodoszczelności. Natomiast w pobliskim serwisie dostałem ofertę wymiany przedniego panelu z wyświetlaczem na nowy (podobno) oryginalny za 460 zł, lecz gwarancja na wyświetlacz to tylko 3 miesiące i to bez gwarancji zachowania wodoszczelności.

Czy wymieniał ktoś przedni panel w serwisie w-support na panel regenerowany? Jeśli tak to czy wystąpiły jakieś problemy z wyświetlaczem lub dotykiem w późniejszym czasie? Czy boczne ramki w regenerowanym panelu przednim były mocno zniszczone (porysowane, poobcierane)?

Pobliski serwis odradził mi wymianę (regenerację) samego szkła z digitizerem, ponieważ zdarzały się czasami problemy z dotykiem lub wyświetlaczem w późniejszym czasie. Jakie macie doświadczenia po takiej naprawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regnerowany jest taki sam jak nowy i nie może mieć żadnych skaz żeby wyjść z serwisu :) I do tego od serwisu masz dalej gwarancje, więc nawet jej coś się stanie, możesz ponownie wysłać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    O'Shea

Witam! Mam moja z5c na gwarancji i gniazdo od USB już się wysluzylo i czasem ciężko łapie, a gniazdo od Jacka się troszkę rusza i pytanie czy gwarancja to obejmuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@O'Shea Powinna obejmować, aczkolwiek czasami serwisy migają się od napraw gwarancyjnych pisząc, że telefon miał kontakt z cieczą, albo że jest to uszkodzenie wynikające z upadku telefonu itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi