Skocz do zawartości
radzik3

Lg G Flex 2 vs Asus Zenfone 2 (ZE551ML)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie jestem posiadaczem poczciwego już Lg nexus 4 i postanowiłem się przenieść na coś nowszego, mocniejszego i spodobały mi się 2 wymienione w temacie modele jednakże prosiłbym o radę w wyborze posiadaczy owych modeli lub osób które miały z nimi styczność. Ponieważ naczytałem się o wielu zaletach tych modeli ale także o kilku wadach i chciałbym się od Was dowiedzieć czy wady te są uciążliwe czy może trafiają się losowo.

A mianowicie jeżeli chodzi o g flex 2 wyczytałem że pojawia się problem w postaci ziarnistości ekranu oraz niekiedy pojawiania się żółtych plam na ekranie, czy jest tak na prawdę i czy przeszkadza to w użytkowaniu oraz czy bateria w tym modelu trzyma dosyć krótko ?

A jeżeli chodzi o zenfone'a to czy aparat na prawdę jest do niczego i prawie każde zdjęcie wychodzi "tragicznie" oraz czy ekran w tym modelu ma problem z jasnością czyli że podświetlenie ekranu jest na bardzo niskim poziomie ?

I jeszcze porównując pamięć RAM tych modeli otóż w Asusie jest 4 gb (LPDDR3) natomiast w LG jest 2 gb (LPDDR4), czy na prawdę pamięć w lg jest widocznie szybsza pomimo dwukrotnie mniejszej ilości, jak to się przekłada na pracę lepiej mieć więcej pamięci czy szybszą pamięć ?

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi