Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

trampek22

Pogoda nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi aplikacja pogody

Po uruchomieniu pokazuje wyskakuje że nie może pobrać danych .nieznany błąd. Ktoś? Coś?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yerry

Niestety ta pogoda działa tylko wtedy gdy sparowane z zegarkiem telefon jest połączony z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam to samo od 3 dni. Telefon jest połączony z Internetem cały czas. Nie wiem co może być przyczyną.

Edytowane przez PiotrNak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xanth

Do pogody musi być włączona i zafixowana lokalizacja w telefonie.

X.

Editka: oczywiście Google Now w telefonie musi działać i wykrywać pogodę. Uruchom, kliknij na mikrofonik i powiedz "pogoda". Jeśli pokaże ci pogodę dla twojej lokalizacji, to i zegarek pokaże :)

Edytowane przez Xanth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, nie masz racji. Wszystko działało dobrze aż przestało działać. Nie wiem dlaczego. Robiłem reset zegarka i nic to nie pomogło. Telefon jest ciągle połączony z internetem a lokalizacja ustawiona na największą dokładność (GSM+GPS) Pogoda w Google Now działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xanth

Mam LG G Watcha i miałem tak samo, "przekreślona chmurka, nie mogę pobrać, nieznany błąd". Włączyłem lokalizację w telefonie, włączyłem powiadamianie o pogodzie w Google Now, kazałem mu wyświetlić pogodę dla mojej lokalizacji, po odpaleniu pogody w watchu zaczęło nagle działać. Dlatego piszę co piszę ;) AW 1.4.0

X.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W telefonie w opcjach optymalizacji aplikacji wyklucz Android Wear. Często zostaje kilowany i połączenie z zegarkiem zostaje przerwane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Połączenie z telefonem nie zostaje przerwane. Działa i ma się dobrze. Inne aplikacje i powiadomienia działają cały czas prawidłowo. Nie działa tylko pogoda. To nie jest problem połączenia zegarka z telefonem ani połączenia telefonu z Internetem. Tyle wiem na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po którejś aktualizacji pogoda przestała działać, teraz pojawiła się aktualizacja 1.4 i w niej pogoda znowu działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi