Skocz do zawartości
c00bra

Samsung Galaxy A5 (2016) vs Nexus 5X vs Honor 7 vs Huawei P8

Rekomendowane odpowiedzi

c00bra

Witam, mam do wyboru w abonamencie te telefony, do samsunga i nexusa musze dopłacic 300zł a reszta po 1zł, nie wiem który wybrac.

Najważniejsze dla mnie to:

-prędkość działania

-aparat

-wyświetlacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rokston

PEwnie wszyscy będą polecać P8 ;) Jeżli chodzi o szybkość to pewnie Nexus na 1 miejscu, ale dwa pozostałe  będą na podobnym poziomie w codziennym użytkowaniu( dopóki ich się za bardzo nie zaśmieci) Ekran najlepszy w Samsungu, aparaty chyba podobnie. Ja będe brał albo samsunga, albo P8 (ciągle nie mogę się zdecydować. Poprzednio miałem nexusa 4, i działał znakomicie, jednak teraz chce spróbować nie "gołego" androida :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BMWM6

Ja tutaj widzę jedyny słuszny fon N5x kumpel ma P8 i już drugi raz na serwis idzie w ciągu 2 miesięcy, z powodu wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    c00bra

A czy ktoś miał okazje używać Nexusa i wie jak jest z wytrzymałością,aparatem i tym czytnikiem linii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BMWM6

Idź do działu Nexusa poczytaj a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Ja przed wyborem telefonu zawsze tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prędkość działania: w zasadzie wszystkie te modele będą działały szybko i bardzo płynnie no może tylko A5 może łapać lekkie zwiechy, Nexus 5x będzie minimalnie najbardziej płynny wiadomo dlaczego.

aparat: najlepszy aparat posiada Nexus 5x-jest to najwyższa półka, nieco ustępuje tylko G4 i S6 w tym momencie, Samsung A5 oceniam trochę niżej a Honor7 i P8 to półeczka niżej od tych dwóch pierwszych.

wyświetlacz: najlepszy wyświetlacz posiada samsung A5 2016, wraz z S6 to najlepsze ekrany na rynku, P8 i honor7 na kolejnych miejscach a Nexus 5x nieco słabiej...

Każdy z tych 4 modeli to świetne telefony, jeśli miałbym wybierać w tej samej cenie to wziąłbym A5 lub 5x ale jeśli miałbym dopłacać 300zł to nie warto...

Wg mnie powinieneś wziąć Honor 7

[Dodano: 28 luty 2016 - 14:21]

A czy ktoś miał okazje używać Nexusa i wie jak jest z wytrzymałością,aparatem i tym czytnikiem linii?

miałem okazje używać Nexusa 5x, jeśli chodzi o wytrzymałość baterii to jest dobrze, aparat żyleta - najwyższa półka, czytnik linii działa SUPER !!!

Polecam ten telefon, choć nie za 1500 czy 1600zł, mnie się udało utargować do 1400zł nówkę z play 32gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Ja tutaj widzę jedyny słuszny fon N5x kumpel ma P8 i już drugi raz na serwis idzie w ciągu 2 miesięcy, z powodu wyświetlacza.

Tyle Ze Huawei jako jedyny daje w Polsce 3 lata gwarancji  + 3 miesiace gwarancji na to ze zbije sie wyswietlacz.  Wiec dla mnie to by byla najlepsza opcja przy kupnie telefonu w abo. Skoro ma wytrzymac 2lata. Z drugiej strony jak peknie ekran po 3 miesiacach to te 3lata gw mozna sobie w d*pe wlozyc bo i tak nie naprawia.

Zdjecia nexusa 5x mozesz obejrzyc tutaj:

http://www.#####/pl/katalog/lg/nexus5x/zdjecia/LG-Nexus-5X.html

Ja bym tez postawil na nexusa chociaz wg mnie amoledy w samungach sa za******e :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    c00bra

Dziękuję wszystkim za pomoc. Raczej wybiorę nexusa po tych zdjeciach widze, że aparat jest świetny i do tego jego prędkość działania i szybkie aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi