Skocz do zawartości
Lipson47

Telefon łapie ścinki, podkręcony procesor, zwiększone taktowanie nie pomaga.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam LG G2 od sierpnia i nie byłem od początku zadowolony choćby tym, że się grzał i bateria spadała szybko. Jednak przyzwyczaiłem się do tego i już mnie to tak nie denerwuje. Natomiast bardzo zaczęło mnie denerwować to, że mój LG łapie masakryczne ścinki. Wchodzę w snapchata np, robie zdjęcie i czekam jakieś 10s aż zareaguje. I to nie jest tylko w snapchat ale też w innych apkach. Próbowałem flash i kernel na nowo. Pomaga na kilka dni i potem znowu. Aplikacji zbyt dużo nie mam a w dodatku używam boot managera. 

ROM jakiego używam to Google Edition 1.4; 5.0; a kernel to dorimanx (aktualizuje regularnie)

Podkręciłem procesor do 2,4Ghz, zwiększyłem taktowanie na dotknięcie, zainstalowałem fix memory leak, używam renderowania GPU w programistycznych, animacje mam na 0,5 a limit przechowywania ustawiony na 3. ALE TO NIC NIE DAJE. Co może być przyczyną i jak mogę to naprawić? Dodam, że nie mam gwarancji.

Edytowane przez Araa
    Proszę o jak największe sprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Fix na memory leak w kernelu Dori jest niepotrzebny.

Możesz spróbować bez fix'a a jak już masz xposed to zaktualizuj do v80 sdk21.

Jeśli nie pomoże to wgraj system na nowo z opcja cse flash a jak bedzie to samo to dopiero zastanawiaj się nad ewentualnym serwisem i diagnostyką.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A puść mu test quadranta i zobacz wyniki grafiki. Był tu już jeden pacjent który miał uszkodzoną grafikę i mu lagowało strasznie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fix na memory leak w kernelu Dori jest niepotrzebny.

Możesz spróbować bez fix'a a jak już masz xposed to zaktualizuj do v80 sdk21.

Jeśli nie pomoże to wgraj system na nowo z opcja cse flash a jak bedzie to samo to dopiero zastanawiaj się nad ewentualnym serwisem i diagnostyką.

Mam najnowszego xposed i próbowałem już bez fix'a. Ale to zrobię jeszcze CSE na nowo bo nie robiłem chyba od października.

EDIT:

powiem tak. Nie mogłem w ogóle zrobić CSE, ponieważ wywalał mi błąd z brakiem połączenia w tool-sie więc zrobiłem full wipe i wgrałem ROM od CheloZ team + xceed w wersji 12 i na razie działa bez problemu pomijając tą baterię oczywiście. Ale poczekam ze dwa tygodnie ponieważ poprzednio przez pierwszy tydzień też nie było najgorzej.

A co do posta wyżej to powiem tyle, że zrobiłem teraz test w antuntu to miałem wynik 46tys.

Edytowane przez Lipson47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi