Skocz do zawartości
skrot

Dobry czas pracy na baterii

Rekomendowane odpowiedzi

electro69

@up

Aniu jak możesz to zobacz do opcji baterii w Smart Manager i napisz jakie teraz Masz statystyki baterii. np. ekran ile ma % itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon od godz na ladowarce..wiec w tej chwili mam ekran 56%, glosowe 27 %, system adroid 17%

chce go naladowac porzadnie, by jutro wytrzymal w pracy test;) i wtedy bede wiedziala,czy te zmiany jw przyniosly jakis efekt,..chociaz minimlny

Edytowane przez Muszczu
    W powodzie edycji można(nie trzeba) napisać powód edycji, a nie dalszą część postu. Poprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

O system android :). U mnie jest podobnie i "system android" ma dziwnie wysokie zużycie baterii. Na wersji 5.1.1 nigdy czegoś takiego nie miałem. Na jednym z zagranicznych forum, jedna z osób pokazuje wykresy baterii z androida 5.1.1 i 6.0.1 i co się okazuje, "system android" ma około drugie tyle większe zużycie baterii na wersji 6.0, co oczywiście wiąże się z tym, że bateria zdecydowanie szybciej mu się rozładowuje.

Coś mi się wydaje, że jest to jakiś błąd wersji 6.0 i nie pozostaje niestety nic innego jak czekać na aktualizacje oprogramowania z nadzieją, że to naprawią.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ania0207 A jaką jasność ekranu masz ustawioną? Bo jeżeli zrobiłaś reset to powróciło do domyślnej (chyba połowa) a może wcześniej miałaś trochę ściemnione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

electro69  moze ktos powie,ze to przypadek...moze ktos powie,ze bez sensu...ale uwierz mi,ze  twoje porady odnosnie wylaczenia lte  przyniosly efekt..jestem w szoku i oby to faktycznie bylo rozaiwazanie mojego problemu,to jestem w stanie zaakceptowac ten 6.0

naladowany do pelna o 22..przez noc, ani procenta nie ubylo (szok)..w pracy standardowo,rozmowy,smski, troche fejsik..i uwierz,chyba screena zrobie,bo ja sama nie dowierzam,mam 86 %,a zwyczajnie w ostatnich tygodniach juz bywalo okolo 50.. intenet bez lte dziala rownie sprawnie, myslalm,ze bedzie zamulal...

szacun,dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Cieszę się bardzo, że pomogło ;). Polecam Ci jeszcze korzystanie z przeglądarki internetowej Samsunga, która jest już zainstalowana fabrycznie w telefonie, plus zainstaluj ten dodatek do blokowania reklam (dodatek ten działa tylko z tą przeglądarką) : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rocketshipapps.adblockfast&hl=pl

Sam korzystam z takiego duetu i zauważyłem, ze dłużej mogę przeglądać internet, niż to było poprzednio na Firefoxie. W dodatku pozbędziesz się większości reklam ze stron internetowych, co pozwoli na szybsze ich wczytywanie i wydłuży czas działania na baterii.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez electro69
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi