Skocz do zawartości
strzelba666

Telefon włącza się automatycznie do recovery.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Posiadam następujący problem.

Zakupiłem telefon który miałbym sprawny, niestety po włączeniu telefonu pokazuje się, że włącza sie on do momentu przedstawionego na zdjęciu. Jedynie co mogę zrobić to poruszać się po menu i wybierać różne opcje. Po kliknięciu hard reset telefon się normalnie uruchamia nie powodując utraty danych, Dodatkowo próba zresetowania pełnego z poziomu menu>ustawienia również nie powodując żadnej utraty danych. Telefon z tego co patrzyłem nie posiada roota.

Proszę o wskazówkę jak najlepiej podejść do tematu, ponieważ jest wiele poradników jak usunąć komunikat/flage tampered jednak, nie wiem co wcześniej w telefonie było robione z bootloaderem, rootem czy CMW dlatego nie chciałbym dobić telefonu, a może ktoś spotkał się z podobnym problemem.

post-110046-0-05999300-1456834098_thumb.jpg

Edytowane przez strzelba666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Problem rozwiązany jednak nie był oczywisty.

W telefonie nie było wgranego żadnego recovery, po wybraniu tej opcji telefon włączał się do systemu, który był, źle sflashowany, nie był on wykrywany przez komputer ani nic.

Rozwiązaniem problemu było wgranie recovery z poziomu komputera i aplikacji One All In One, następnie wgrany został root z poziomu USB-OTG i potem rom również przez Pendrive a.

Proszę o zamknięcie tematu.

Edytowane przez strzelba666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z moim telefonem HTC . Jest to stary htc , nie używałem go ze 3 lata a dziś próbowałem go odpalić gdyż potrzebuje cos z niego odyzskać i zamiast normalnie się właczyć wyskoczyło mi takie coś jak na załączonym zdjęciu . Proszę o pomoc gdyż nie jestem obeznany  w tych sprawach a potrzebuje się dostać do telefonu .

5ace3a08a1cb3_20180411_1820031.thumb.jpg.e3e7cfbe54bde2c20e976064dc406e44.jpg

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Michał Stormowski Połączyłem Twój temat z podobnym. Sprawdź poprzednie posty, może coś Ci to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi