Skocz do zawartości
Adam Długosz

ROM [Official] [6.0] CyanogenMod 13

Rekomendowane odpowiedzi

duża różnica jest działania na baterii na tym cm a na stocku 6.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po raz pierwszy chcę wgrać CM-a. Obecnie jest na Fulmicsie. Mam pytanie odnośnie gappsów, ponieważ nie mam doświadczenie w instalowaniu konkretnych wersji.  Przede wszystkim zależy ma na kilka pakach od google, z których korzystam na co dzień- gmail, youtube, sklep google, mapy, keep, chrome, dysk, game, google + . Reszta zapychaczy od google - google now, muzyka, film, książki,kiosk, hangouts, magazyny etc. najlepiej żeby nie było.

1) Moje pytanie: który gapps wybrać[ full, stock, mini, micro, pico, nano]?

2) W poście #8 i #291 są przywołane dwie stronki z gappsami http://androiding.how/android-6-0-marshmallow-gapps/  oraz  http://opengapps.org/    . Czy ma to znaczenie z której strony skorzystam? Dla naszego LG G3 należy wybrać platformę ARM?

3) Jeżeli zainstaluje np.mini gapps i będę z jakiegoś powodu będę chciał wgrać full gapps to muszę wgrywać od nowa rom czy po prostu przez recovery wgrywam tylko nowe gappsy?

4) Bardzo dużo postów na początku tematu zwraca uwagę na słaba jakość zdjęć.   Czy poprawiła się jakość zdjęć na najnowszych CM-ach? Jest możliwość nagrywania filmów w 60fps? Można wgrać MOD z tematu na forum  "Aparat XCam LG v.2.6.4?"

Edytowane przez KPiotrek79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@KPiotrek79 1. obojetnie,wszystkie apki przecież możesz pobrać ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po raz pierwszy chcę wgrać CM-a. Obecnie jest na Fulmicsie. Mam pytanie odnośnie gappsów, ponieważ nie mam doświadczenie w instalowaniu konkretnych wersji. Przede wszystkim zależy ma na kilka pakach od google, z których korzystam na co dzień- gmail, youtube, sklep google, mapy, keep, chrome, dysk, game, google + . Reszta zapychaczy od google - google now, muzyka, film, książki,kiosk, hangouts, magazyny etc. najlepiej żeby nie było.

1) Moje pytanie: który gapps wybrać[ full, stock, mini, micro, pico, nano]?

2) W poście #8 i #291 są przywołane dwie stronki z gappsami http://androiding.how/android-6-0-marshmallow-gapps/ oraz http://opengapps.org/ . Czy ma to znaczenie z której strony skorzystam? Dla naszego LG G3 należy wybrać platformę ARM?

3) Jeżeli zainstaluje np.mini gapps i będę z jakiegoś powodu będę chciał wgrać full gapps to muszę wgrywać od nowa rom czy po prostu przez recovery wgrywam tylko nowe gappsy?

4) Bardzo dużo postów na początku tematu zwraca uwagę na słaba jakość zdjęć. Czy poprawiła się jakość zdjęć na najnowszych CM-ach? Jest możliwość nagrywania filmów w 60fps? Można wgrać MOD z tematu na forum "Aparat XCam LG v.2.6.4?"

2. Sciagnij sobie z opengaps paczke super z instalatorem aroma, gdzie przed instalacja zaznaczasz, ktore konkretne aplikacje chcesz wgrac. ARM to architektura procesora w g3.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dundee

Czy działa Wam Miracast?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam TWRP 3.0.2 i za żadne skarby nie mogę zainstalować CM13. Próbowałem 3 różnych wersji i mam ciągle ten sam błąd i przerywa instalację. Czy to TWRP może mieć na to wpływ. Fulmics czy stock wgrywa normalnie.

....problem rozwiązany musiałem najpierw wgrać modem 21c.

Edytowane przez miniupiniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol22

@@miniupiniu

Hej, miałem to samo - pomogł wipe karty SD.

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można się spodziewać aktualizacji Quick Circle View żeby wyglądała i funkcjonował  jak w stock MM? Wiem, że jest wersja QCview 1.2.5 dla aosp, ale nie jest tak funkcjonalna jak ze stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JQOB

Mam TWRP 3.0.2 i za żadne skarby nie mogę zainstalować CM13. Próbowałem 3 różnych wersji i mam ciągle ten sam błąd i przerywa instalację. Czy to TWRP może mieć na to wpływ. Fulmics czy stock wgrywa normalnie.

....problem rozwiązany musiałem najpierw wgrać modem 21c.

Musisz wgrać http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/radio-modem-lg-g3-t3110376

21C Dla Lolipoop. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus
    Napisano (edytowane)

cm-13.0-20160524-NIGHTLY-d855 - Zmieniłem ustawienia blokady. Przez przypadek kliknąłem "Brak blokady", a teraz nie uruchamiają mi się ustawienia ekranu blokady. Jakieś pomysły jak to ogarnąć bez wipe? Świeżo postawiony i skonfigurowany system więc wolałbym tego uniknąć.

EDIT: Jednak poszedł wipe.

Edytowane przez Lysolus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi