Skocz do zawartości
Adam Długosz

ROM [Official] [6.0] CyanogenMod 13

Rekomendowane odpowiedzi

Ok pobawię się luncherami  a jeszcze pytanie odnośnie aparatu jak zlikwidować czarne paski po bokach ? Bo mam wrażenie uciętego ekranu a wolałbym aby robienie zdjęcia było widoczne na całym ekranie a nie w jakimś kwadracie :)

PS. Jak ustawić blokadę ekranu dwukrotnym naciśnięciem na ekran ( Knack Code chyba :) )

Edytowane przez thekingll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozdzielczośc 13mpx daje obraz 4:3, jak chcesz na pełny ekran musisz zmniejszyć rozdzielczośc zdjęć w aparacie do chyba 9,7mpx

ustawienia > wyświetlacz i tam powineneś mieć opcje wybudzania podwójnym tapnięciem w ekran. Oraz uśpienia ale w podwójnetapnięcie w pasek stanu.

Ja używam nova launcher i tam sobie ustawiłem uśpienie (blokada ekranu) przez podwójne tapniecie w ekran a nie jak wyżej w pasek stanu

Edytowane przez Bartos81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję dopisać w błędach, problemy z zasięgiem w sieci Play. Z tego co zauważyłem kiedy sieć chce skorzystać z nadajników orange, tmobile albo plus to wariuje i bez resetu nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Czy wie ktoś co trzeba zrobić, żeby mieć double tap to sleep ale na ekranie blokady? Tak jak to ma miejsce w AOSP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@up zainstalowac nova launcher. Tam jest taka opcja

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienić launchera na Nova pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wie ktoś co trzeba zrobić, żeby mieć double tap to sleep ale na ekranie blokady? Tak jak to ma miejsce w AOSP?

Zauważyłem, że CM jest trochę okrojony, takie rzeczy jak double tap... na ekranie blokady jak i więcej innych ustawień jest w AICP, proponuję jego zainstalować, ma wiele dodatków które w CM trzeba by dodać za pomocą Xposed.

AICP jest to praktycznie CM z tym, że bardziej podrasowany.

Co do zasięgu Play też zauważyłem że trochę wariuje. Często w domu nie mam zasięgu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@@miniupiniu: Mam Nova Launcher Pro

@@dszymek: Możesz mnie nakierować na tą opcję? Coś jej nie widzę. Moja wersja to: 4.3.1 - nie wiem czy to nie beta ale chyba nie, w Nova nie pokazuje Beta a w Google Play "Jesteś betatesterem tej aplikacji. Super!"

@@Bartos81: Nie chce mi się konfigurować wszystkiego od nowa, poza tym lubię czyste systemy :) Może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@@Lysolus wejdź w ustawienia/gesty/podwojne tąpnięcie czy jakoś tam i ustaw blokada ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi