Skocz do zawartości
Adam Długosz

ROM [Official] [6.0] CyanogenMod 13

Rekomendowane odpowiedzi

Co do komunikatu: "nieprawidłowy numer" wystarczy dodać +48 przy numerach kontaktów z książki telefonicznej.

Wysłane z mojego LG-D851 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Każdy numer mam z +48 ale problem dalej występuje. Jedyna rzecz, która drażni :)

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom naprawde działa sprawnie, bateria również osiąga dobre wyniki. Mam jedna pewnien problem. Korzystam z romu juz cała dobę i przydarzyły mi się 2 zawiechy. W roznych losowych momentach. Np. Wpisuje cos w oknie przegladarki i nagle ekran zamarza. Po okolo 5 sekundach ekran sie wyłącza i nic nie da sie zrobic. Pomaga dopiero wyjecie baterii. Mial ktos taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Tak, też taki coś zauważyłem. Trochę denerwuje ale da się z tym żyć. Używamy cm13 od pierwszej wersji i póki co miałem taki przypadek 2 razy, a to już z 5 dzień chyba. Trzeba czekać, może być tylko lepiej

Oddam, że oba razy przytrafiły się na Romie z 03.12, wcześniej ani dziś na 04.12 czegoś takiego ni było

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ludzik19
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc,

Dodam z wlasnego, bolesnego ;) doswiadczenia:

Niektore motywy potrafia "zabic" UI. U mnie taki permanentny crash spowodowal OIDP motyw Euphoria dark. Musialem niestety przywrocic system.

Edit:

Przy okazji, moze ktos wie gdzie sie podzialo konto cyanogenmod - jak je dodac w "13"?

Pozdr

Wysyłane z mojego LG-D855 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez dzikiwieprz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Dzięki, że o tym napisałeś bo po dzisiejszej aktualizacji miałem zamiar jakiś fajny motyw znaleźć, ale teraz na to trochę poczekać.

Co do konta cm, to chyba to wina wygrania full gapsow ( też go nie mam ), ale można go wgrac ściągając paczkę aplikacji cm gdzieś z xda, ale po aktualizacji niestety ją usuwa. Podobnie jak aplikacje galerii, która sobie wgrywam z cm 12.1, gdyż żadnej innej u siebie nie mam prócz zdjęć google, a ta z cm 12.1 była po prostu świetną, a z cm13 jakoś mi nie pasuje.

Ktoś, też pisał że ma komunikat nieprawidłowy numer po zakończeniu połączenia - nie jesteś sam ! :(

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mishka

W roznych losowych momentach. Np. Wpisuje cos w oknie przegladarki i nagle ekran zamarza. Po okolo 5 sekundach ekran sie wyłącza i nic nie da sie zrobic. Pomaga dopiero wyjecie baterii. Mial ktos taki przypadek?

U mnie to samo co powyżej. Póki co raz się zdarzyło przez 2 doby intensywnego użytkowania.

Co do komunikatu: "nieprawidłowy numer" - u mnie występuje po rozłączeniu połączenia, nie przeszkadza zbytnio w normalnym użytkowaniu (jest +48 we wszystkich kontaktach).

To co, bardzo mnie zaskoczyło i mogę zaliczyć na wielki plus to działanie GPS.

Wersus 20T ogromna poprawa, działania GPS :-)

Użytkownik map/navi tego zapewne nie odczuje, ale w Ingress jest duża różnica.

P.S. Czy po update trzeba wgrywać GAPPS ponownie?

Połączony post:

Nie działa:

-udostępnianie wifi (nie da się połączyć z siecią)

Mi w NIGHTLY 04.12 - działa udostępnianie WiFi

Edytowane przez mishka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ludzik19

Ja wgralem wersje micro lub nano gaps, wiec to pewnie nie to. Chwilke poszukalem, ale nie znalazlem apk do cm konta. Na razie temat odpuszczam, ale cm13 zostaje jeszcze chwile. Albo dwie. Albo moze i na dluzej. Ah nie, musze jednak wgrac stocka, lg jedzie do serwisu... Obudowa pekla przy diodzie ir :(

Wysyłane z mojego LG-D855 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arakon

Wgrane micro gapsy. Aparat działa, APN w plusie działają, brak lagów, LG G3 fruwa na tym sofcie. Bateria rewelka. Problemy na razie widzę tylko i wyłącznie po zakonczeniu rozmowy "Nieprawidłowy numer".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+mishka Nie trzeba wgrywać gapps ponownie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi