Skocz do zawartości
Davidoff16

Zagraniczna karta SIM nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z P8. Wyjechałem na kilka miesięcy do Włoch, poszedłem dziś do oddziału jednego z operatorów (WIND), aby zakupić włoski numer. Kiedy pracownik wprowadził do telefonu włoską kartę SIM, urządzenie tak jakby w ogóle jej nie widziało. Sprawdził tę samę kartę na włoskim telefonie i działała, na moim telefonie działała jednak tylko moja, polska, z PLAYa.

Dodam, że telefon kupiłem bez żadnego sim locka, nie od operatora, ale w Media Markt. Nie spodziewałem się więc tego typu kłopotu. Macie jakiś pomysł, w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że karta działa na innym fonie wcale nie oznacza że jest w pełni sprawna, ja bym sprawdził na innej jeszcze, nie raz miałem taką sytuację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz rację, ale taki test przeprowadzony został z dwiema różnymi, nowymi kartami - obie działały na włoskim iPhonie, a na mojej P8 nie. To o tyle ciekawe, że ten operator (WIND) ma w swojej ofercie P8 ;)

Problem rozwiązałem idąc do konkurencji. W Vodafone powyższego problemu nie było, wszystko działa jak należy. Może komuś się ta informacja kiedyś przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi