Skocz do zawartości
wierzciu

[SGH-I317] Po nie udanych zmianach romu, brak roota i Odin nie widzi telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim!

Mam jeden problem z moim Note 2 ATT. Jakiś czas temu udało mi się wgrać na niego Cyanogena 12.1 wszystko pięknie, pare rzeczy nie działało idealnie ( nie była to wersja stablina ) na xda zobaczyłem wersje 6.0.1 androida od BlissRom, tylko że na globalna wersje Nota 2, i nie mogłem jej wgrać.. Powertowałem forum xda i stwierdziłem że chce wgrać Cyanogemoda 12.1 tylko że wersje Nightly i jakimś trafem nie mam roota, nawet gdy w ustawieniach daje dostęp do Apps i ADB.. 

Chciałbym obecnie wgrać: 

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-2-att/development/rom-t3324243

Ale gdy podłanczam telefon i wprowadzam go w tryb recovery albo raczej staram sie to zrobić, Odin nie widzi telefonu..

Jakieś rade, co mógłbym zrobić?

Edytowane przez djcygan2009
    Poprawiłem tytuł wątku na zgodny z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"Samsung - TelefonySamsung Galaxy Note 2 (N7100)ROM-y & Modyfikacje"

do

"Samsung - TelefonySamsung Galaxy Note 2 (N7100)Pozostałe modele z serii Samsung Galaxy Note 2".

[Dodano: 05 marzec 2016 - 18:38]
    na xda zobaczyłem wersje 6.0.1 androida od BlissRom, tylko że na globalna wersje Nota 2, i nie mogłem jej wgrać..

Przecież wersja Twojego urządzenia to SGH-I317 a wgrywając romy dla GT-N7100 mogłeś uceglić telefon bo nie są przeznaczone na Twój model.

Ale gdy podłanczam telefon i wprowadzam go w tryb recovery albo raczej staram sie to zrobić, Odin nie widzi telefonu..

Przecież aby wgrać Odinem rom trzeba wejść w tryb download mode a nie recovery.

Ja bym na Twoim miejscu spróbował wgrać Odinem oficjalny stockowy rom dla tego urządzenia http://samsung-updates.com/details/26863/Galaxy_Note_2_AT&T/SGH-I317/ATT/I317UCAMA4.html i wtedy wykonać pełen wipe i dalej zrobić roota i spróbować wgrać ten rom co chcesz.

A jak wchodzisz w tryb download mode to też Odin nie widzi urządzenia ? Może brak sterowników na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@wierzciu ten ROM wgrywasz przez recovery, a nie przez Odin'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@djcygan2009 

Co do wgrania tego romu z 705, racja że mógł mi zrobić cegłe z telefonu, nawet miałem info żę nie jest certyfikowany dla mojego telefonu, tylko w tym amoku już chciałęm zmienić rom na jakiś nowszy i zainstlowałem Cyanogemoda 12.1 tyle że  Nightly, i jakimś cudem nie mam roota.

Co do oddina, kiedyś widział mi telefon, na tym samym sprzecie ( na nim wgrywałem Cyanogemoda  - nie reinstlowalem system etc. )

W ustawieniach telefonu, przestawiłem w ustawianiach developerskich żeby wszystko było widziane

Kiedyś korzystałem z tej instrukcji = http://www.droidviews.com/root-att-galaxy-note-2-android-4-4-2-kitkat-install-twrp-recovery/

Edytowane przez wierzciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@wierzciu Odin widzi telefon w download mode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@the_naturat_com

jestem tego świadom, teraz jakimś cudem udało mi się wgrać stockowym rom,( custom recovery wciąż nie moge wgrać ) i gdy chce włączyć telefon, bootuje sie dość długo,  i zostaje tylko w momencie gdy widze logo AT&T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób wipe data.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@the_naturat_com

mógłbyś powiedzieć jak mam to zrobić? Niestety nie udało mi się wgrać custom recovery żeby mieć do niego dostęp : / a wszystko chwilowo robie przez Odina...

Niestety podczas całej akcji zrobiłem pare błędów.

Dziś udało mi się wgrać przez Odina stockowy rom, ale niestety telefon nie odpala sie do konca, widze cialge ładujące sie logo AT&T

Możecie mi coś doradzić?

Znalazłem coś na:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-2-att/development/rom-att-i317-ucucnj1-mj4-stock-odex-t2973448

Ale nie wiem co z czym połączyć

Z góry dzięki za pomoc!

Połączyłem posty oraz edycja zawartości po połączeniu wątków.

Edytowane przez djcygan2009
    Połączyłem posty oraz edycja zawartości po połączeniu wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@wierzciu z recovery zrób wipe data.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@the_naturat_com nie moge wgrać custom, mógłbuś mi wytłumaćżyć jak mam to zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi