Skocz do zawartości
cross099

Na Youtube nie chowa się pasek przewijania, przyciski pause i przesuwania filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Dziwny otóż mnie złapał problem i męczy od dość dawna. Mam Sony Z1 i od aktualizacji na 5.0 później na 5.1.1 mam cały czas problem z YT. Otóż po tym jak włączam jakiś filmik nie chowa sie automatycznie pasek przewijania jak i pasek powiadomień i przycisk pauzy. Tapnięcie w ekran nic nie daje dopiero za każdym razem trzeba klikać w ten krzyżyk na dole ekranu i wtedy wszystko wraca do normy jest to irytujące czy ktos wie czego to jest wina i czy mozna ten problem jakoś rozwiazać? A może ktoś ma podobny problem. Mam znajomych i w domu też mają u mnie telefon z androidem i nie ma nikt takiego problemu tylko ja.. Pomoże ktoś? Dzieki za porady :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"AndroidProblemy z Androidem"

do

"Sony (Sony Ericsson) - TelefonySony Xperia Z1 (C6903)Pomoc techniczna".

[Dodano: 06 marzec 2016 - 00:13]

@@cross099 czyściłeś dane aplikacji YT? Jeżeli nie, to wyczyść, jak nie pomoże, to wymuś zatrzymanie oraz odinstaluj aktualizacje.

Po aktualizacji do 5.x robiłeś wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe zrobiony aplikacja wyczyszczona kilka razy nic nie daje. Zatrzymanie aplikacji instalacja starszych wersji nic nie pomaga i to jest dziwne właśnie...

Teraz zrobiłem jeszcze wipe przez Philza Arta i Dalvika i nic to nadal nie daje dalej pasek zostaje.. Hmm dosć to dziwne

Edytowane przez cross099

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

W opcjach programistycznych odznacz (lub zaznacz) "Nu player". Sprawdź wtedy.

HTC One_M8 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na sofcie 5.1.1 (.216) i albo trochę oślepłem ale jak wcześniej widziałem tą opcję zmiany Nu na Awansome i odwrotnie tak teraz nie widzę tej opcji była ona w zakładce Media w Programistycznych teraz zostalo tam tylko "Wyłącz kierowanie dzięków na USB"

Edytowane przez cross099

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś coś bo jakoś nic nie wykombinowałem do tej pory a opcji do zmiany Nu na Awansome playera i odwrotnie nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Potwierdzam, ze na stock 5.1.1 nie ma już tak opcji. Może całkowite odinstalowanie i ponowna instalacja z marketu pomoze.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jakieś rady na może inne usunąłem nawet apke przez titanium backup i zainstalowałem na nowo i noc się nie poprawiło.. Bez zmian nadal się nie chowa pasek..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Możesz zrobić roota i przez xposed modułem ukrywać pasek. Chyba nawet gravity box to może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roota mam xposed też ale czy można to wymusić automatycznie bo nie ukrywa się pasek jak i ikony od pauzy i przewijania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi