Skocz do zawartości
krzysiekx27

Problem z kopiowaniem danych z telefonu "Nieokreślony błąd"

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
    Mam bardzo irytujący problem z moją Moto G3. Pamięć wewnętrzna całkowicie mi się zapchała (nawet nie wiem jakim cudem bo mam zainstalowane tylko kilka apek). No i chciałem zwolnić pamięć przez przeniesienie zdjęć i filmów z pamięci wewnętrznej na karte SD (zdjęcia zajmują tylko 800mb więc nie wiem co zajmuje pozostałe 3.5gb). Przy próbie przekopiowania czegokolwiek z pamięci wewnętrznej czy to na pulpit czy na kartę SD pojawia się okno "Błąd kopiowania pliku lub folderu - Nieokreślony błąd." Próbowałem przy różnych wejściach USB w komputerze i zawsze efekt jest taki sam. Komputer na 100% sprawny, bo z pendrive'a i innych nośników kopiuje tak jak należy, a i formatowany był przed wczoraj. Tylko moje upośledzone Moto ma problem z komunikacją. Czekam na jakieś wskazówki. Pozdro ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@@krzysiekx27
    Połączenie telefonu z komputerem masz ustawione na MTP?
    Próbowałeś skopiować pliki z poziomu telefonu jakimś porządnym menadżerem plików np. ES File Explorer File Manager .
    Zrób analizę pamięci wewnętrznej programem DiskUsage ( wybierasz /storage/emulated/0 ) zobaczysz co ci zajmuje najwięcej miejsca.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ES File Explorer dał radę przenieść mi te moje bzdury na kartę SD. Dzięki ziomek jesteś niezawodny :V 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi