Skocz do zawartości
sejfit

Power case, większa bateria power bank?

Rekomendowane odpowiedzi

sejfit

Hmm przeczytałem wszytko co udało mi się znaleźć i w zasadzie nie dowiedziałem się nic. 

Aktualnie stan rzeczy u mnie z baterią wygląda tak że stałem o 6 z baterią 92% mamy godzinę 11:40 i 46% zanim wyjdę z pracy o 16 naładuję telefon do pełna, droga powrotna + siłownia wrócę do domu telefon znowu do ładowania. Wiec w sumie kończy się na tym że muszę telefon ładować dwa razy dziennie i zaczyna mnie męczyć uwiązanie do kabla.

I takie pytanie czy jakąś chińską baterię o większej pojemność ktoś testował miał? Jest jakaś warta polecenia?

Ewentualnie power case który nie zrobi z telefonu takiej cegły jak zerolemon, ale jednak pozwoli przetrwać cały dzień bez wietrznego biegania z ładowarką i kablami.

Niby druga bateria tak wiem, ale testowałem na nowej baterii kilka dni i w sumie różnica jest hmm może z 10%, a bieganie z bateriami i ciągłe rozbieranie telefonu żeby podmieniać baterie i potem je ładować jakoś też do mnie nie przemawia.

Na razie power bank musi wystarczyć, ale prawda taka że przy moim trybie używania telefonu no nie ma szans żeby przetrwał cały dzień :D Chyba że wyłączę sieć :P Wtedy to i 2 dni :P

Tak że pytanie co byście byli wstanie polecić? Co nie wybuchnie nie spali telefonu, albo co sami używacie nie od wczoraj, a spełnia swoje zadanie.

Edytowane przez sejfit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

Jeżeli druga bateria to dla ciebie kłopot to chyba najlepszym byłoby ładowanie indukcyjne. Ładowarka na biurku w pracy i doładowywanie telefonu kiedy leży nieużywany na biurku. Inne rozwiązanie to bateria zero lemon ale bardzo pogrubia telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem w S5 i po kilkunastu ładowaniach straciła pojemność :(

Szkoda kasy na chińskie baterie - moim zdaniem. 

Polecam Zerolemon - ale jak słusznie zauważyłeś telefon staje się cegłą... ale trzymającą 8 dób.

Edytowane przez Krzysztof_Suliko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

@@sejfit, na tej aukcji nie ma zdjęcia telefonu w tym etui. Poszukaj i zobacz jak to wygląda, bo moim zdaniem to jest wielki gniot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Szukaj zerolemon, hyperion albo gorilla gadgets.

To są sprawdzone zamienniki. Większe baterie + plecki

Sam mam w NOTE3 gorilla gadgets [6500 zamiast 3200], i sprawdza się idealnie.

[Dodano: 08 marzec 2016 - 14:53]

http://gorillagadgets.com/collections/samsung-galaxy-note-4-accessories/products/samsung-galaxy-note-4-6500mah-extended-life-battery

O, takie coś.

[Dodano: 08 marzec 2016 - 14:55]

A takie "case" to cię wkurzać będzie.

Jeszcze powiększy telefon[batwria tylko pogrubia] , od dołu, od wejścia microUSB będzie jeszcze więcej wystawać.. kiepskie rozwiązanie.

I bateria jest "przeładowywana" z case do telefonu, więc i straty są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi