Skocz do zawartości
PabloCrazy

Aparat i Kamera - dziwne efekty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na aparacie i kamerze widać w niektórych punktach tak jakby plamy solaryzacje.

Czy ktoś juz miał taki problem. Dopiero co odebrałem telefon z serwisu i juz 3 raz nie chce do nich wysyłać :) bo kolejną rzecz mi popsują.

- Wgrałem ponownie ROMA - niestety nic to nie dało.

- na innych programach działa identycznie (np. fxcamera)

post-10271-1425569755465_thumb.jpg

Edytowane przez PabloCrazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prot

Skoro

Wgrałem ponownie ROMA - niestety nic to nie dało.

i

na innych programach działa identycznie

to najpewniej padł hardware, czyli bez kolejnej wizyty w serwisie się nie obejdzie.

No chyba, że soczewka jest czymś zapaprana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

soczewka na pewno nie :) tak myślałem jeszcze jedna wizyta w cudownym serwisie i nowy mi przysługuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeraza mnie to jak ten serwis funkcjonuje :/ Jak oni mogą odwalac taką maniane :/ Normalnie strach zeby telefon sie nie popsuł bo oni zepsują go jeszcze bardziej :/ PORAZKA AUTORYZACJI HTC :/

Wysyłaj to na serwis albo od razu z buta staraj sie o nowy :/ ilez razy mozna do serwisu wysyłac ? :/ Usterka nie wyglada na software ... hardware jak złoto :P

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc

Współczuje ale to nie wyglada na zabrudzoną soczewkę lecz niestety na cos uwalonego albo z optyka albo z elektronika tak jak napisal prot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie no ale już kolejna usterka będzie do wymiany na nowy, nie moja wina że serwis psuje. :) a jest napisane wyraźnie w warunkach gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dokładnie no ale już kolejna usterka będzie do wymiany na nowy, nie moja wina że serwis psuje. :) a jest napisane wyraźnie w warunkach gwarancji :)

Owszem ale nie po to kupiłes telfon zeby go wysyłac do serwisu i nigdy nie uzywac ... w takim układzie lepiej go w ogole nie było kupowac ;) Dadza Ci nowy i tfu tfu bron boze nie zycze... ale co bedzie jak cos mu sie popsuje ? :P;) tak czy siak ... konczymy OFFTOPIC ;) Narazie tematu nie zamykm bo moze ktos jednak miał kiedys podobny problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz koledzy pewnie was zadziwi mój pech :)

Otóż aparat od wczoraj nagle zaczął mi działać poprawnie. Ale.... Właśnie ALE.... :) Zaczął się od czasu do czasu lekko przywieszać nagle na Grze Labirynt przestał mi działać PONOWNIE akcelerometr i telefon już zaczął tak się wieszać ze pomagało jedynie wyciąganie baterii. Ponowne uruchomienie telefonu było nie możliwe (zapalała sie niebieska kontrolka i tyle). Odstawienie na jakiś czas telefonu pomagało - tzn uruchamiał już się jednak wieszanie sie było już częste.

Teraz juz w żadnej aplikacji nie działa akcelerometr. A wgranie ponownie oprogramowania jakie miałem (Oficial Orange) było nie możliwe, bo po restarcie telefonu już nic się nie działo - znowu zapala sie niebieska kontrolka i tyle.

PARANOJA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daro

To ja trochę podobny ale inny problem.

Mój nowy nabytek hero z romem villain 3.4 robi czasami takie coś, zdjęcie mocno obcięte... - ta skaza nie jest aż tak dużo ale psuje całe zdjęcie...

post-1683-14255697555306_thumb.jpg

Oraz, widzicie tą kratkę o.O ? Jakoś tak dziwnie, mam nadzieję, że to wina romu 2.1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi