Skocz do zawartości
pibe

Telefon się przegrzewa.

Rekomendowane odpowiedzi

pibe

Problem wygląda następująco:

- grałem w Angry Bird, nagle zgasł ekran, miałem problem z jego włączeniem, lub też włączeniem telefonu, bo nie widziałem nic na ekranie i nie wiedziałem, o co chodzi,

- gdy już telefon zaczął się uruchamiać, dochodził do logo Motorola (czerwone na czarnym tle) i nie przechodził dalej, a nawet jakby się cofał i od nowa wczytywał logo,

- gdy po kolejnym wyjęciu i wsadzeniu baterii udało się uruchomić tel, bateria szybko się nagrzewała (bez włączonych aplikacji, nie ruszany tel) i jej temperatura dochodziła nawet do 50 stopni i rozładowywała się w kilka minut, więc znowu wyjęta i znowu wsadzona do tel,

- ponowne ładowanie i bateria doszła tylko do 20% naładowania, a zaczyna się znowu grzać i przy ponad 40 stopniach temperatury znowu wyjąłem ją z tel.

Co robić?

Czy to wina softu (oryginalny Froyo i wiele aplikacji) i czy np hard reset pomoże? Odinstalowałem wiele aplikacji, ale to nie pomogło, nawet Launcher zmieniłem na oryginalny i też to samo.

Proszę o pomoc, to mój pierwszy Android i do tej pory byłem zachwycony, a teraz jestem bez tel i mam nerwa:(

Z góry Dziękuję za poświęcony mi czas:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że dzieje ci się coś z procesorem skoro tak temperatura rośnie lub może to jest problem z baterią.,spróbuj wgrać ponownie soft możesz oficjalny może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pibe

pakierhakierxd - Robiłem już przywracanie ustawień fabrycznych z poziomu telefonu i nic nie dało. Może to jakaś aplikacja namieszała? I kolejne pytanie - odinstalowałem aplikacje, a po ponownym uruchomieniu po przywróceniu ustawień fabrycznych, aplikacje automatycznie zaczęły się instalować. Jak to ominąć i definitywnie się ich pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Oddaj telefon do serwisu - coś jest uszkodzone. Temat zamykam gdyż zadałeś pytanie nie na temat i dalsza dyskusja i tak musiałby być kasowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x