Skocz do zawartości
Vieslaw

Nie działa mikrofon na Viber i Whatsapp w S6 Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od wczoraj moja narzeczona ma problem taki, że w Viberze i whatsapp w ogóle jej nie słyszę, połączenia głosowe przez GSM normalnie działają, że tak powiem a wczoraj na kilkanaście prób z użyciem tych programów tylko raz mikrofon zadziałał. Wcześniej było wszystko w porządku ale teraz jestem w kropce co mogło się stać. Mnie słyszy normalnie a ja jej kompletnie w ogóle. Nie wiem już co robić za bardzo...

Edit: Internet ma z play i to LTE więc słaby internet odpada bo wcześniej było wszystko dobrze.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vieslaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snuffek

Dziwna sprawa... a np. dyktafon normalnie nagrywa dźwięk?

Jeśli tak to wyczyść dane Viber'a i Whatsapp'a - powinno pomóc... / ewentualnie zobacz czy telefon ma zezwolone na korzystanie danych w roamingu....

Edytowane przez snuffek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyszczenie aplikacji nic nie da. Whatsapp wczoraj zainstalowany a Vibera nie może bo potem będzie problem z zalogowaniem bo ma teraz inny nr . Dzisiaj sprobowalismy przez Skype, w pierwszej rozmowie było już dobrze ale teraz sprawdzaliśmy i znowu to samo się dzieje.

Dobrze mówisz coś jest nie tak z mikrofonem /nagrywaniem. Załączam screenshot.

b2bfa01a554cfca712cce46a21695287.jpg

Edytowane przez Fenek
Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snuffek

Ja na twoim miejscu zrobił bym full wipe / ewentualnie flash czystego systemu przez Odin'a  - chociaż nie ukrywam, że może być prostszy sposób na naprawę tego błędu.

Moim zdaniem jakaś aplikacja wykorzystuje mikrofon, dla tego nie działa nagrywanie itp... Spróbuj zobaczyć jakie aplikacje są uruchomione i zamykać je po kolei w celu sprawdzenia której to wina

Edytowane przez snuffek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tak jak pisałem telefon ma w tej chwili moja narzeczona i jedyne co może zrobić to pozamykać i lub odinstalować aplikacje. No nic jakoś może sobie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi