Skocz do zawartości
leaoe3

Huawei Y5 ze snapem 210 vs Y635 lub coś innego do 450 zł

Rekomendowane odpowiedzi

leaoe3

Cześć:)

Tu porównanie: http://www.phonearena.com/phones/compare/Huawei-Y5,Huawei-Y635/phones/9770,9393

Generalnie wzięłabym y5 (bo android 5.1 i nowsze emui, podoba mi się), do tego 8gb pamięci... Jednak nie przekonuje mnie snapdragon 210... W y6 jest snap 410, jednak nie ma żadnych informacji dot aktualizacji do andka 5 i emui (czysty android nie bardzo wchodzi w grę).

Generalnie telefon służy mi do internetu, aplikacji typu endomondo, obróbka zdjęć, apki społecznściowe i tyle. Czasem jakaś gra typu subwey surfers. Myślicie że ten procesor dałby radę? Zależy mi na w miarę płynnej pracy, na pewno płynniejszej od samsungów. Jeśli nie da się w codziennym użytkowaniu odczuć tej dodatkowej mocy procka to w zasadzie problem jest rozwiązany..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@@leaoe3

Nie sugeruj się wersją systemu. Snapdragon 410 vs 210 to dramatyczna różnica, choć oba układy zaliczają się do klasy raczej budżetowej aniżeli średniej.

Za 450 zł możesz kupić lepsze, lecz używane modele. Np. Galaxy S3 i9305 z modułem LTE, 2 GB pamięci RAM, ekranem 720p super Amoled (w/w nie mają HD), oraz Exynosem 4412 taktowanym 4x1.4 GHz. Taki poczciwy Galaxy wyciąga w antutu ponad 18.000 punktów, gdzie Galaxy A5 (telefon NOWY za 1100 złotych) dobija do bodajże około 20.000.

Lepsze starsze a flagowe niż nowe i budżetowe, zaufaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leaoe3
    Napisano (edytowane)

@deus

Miałam s3 i szczerze mówiąc nigdy więcej samsungów. :) Chodził ociężale, aparat "zużył" się po roku, bateria ledwo dzień wystarczała. Po tym czasie kupiłam Huaweia (y540 albo coś podobnego, nie pamiętam dokładnie) i ogólnie byłam bardzo zadowolona. 1,5 dnia na baterii, płynnie chodził, nie ścinał się, sprzedałam go tylko dlatego, że aparat miał jakąś wadę i zdjęcia wychodziły strasznie zaszumione.

Edytowane przez deus
    Cytowanie postu poprzedzającego w całości narusza regulamin. Stosujemy @UP lub @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus
    Napisano (edytowane)

@@leaoe3

Doskonale Cię rozumiem, po to jest kilka marek telefonów, by nie być skazanym na Samsungi, jeśli coś nie odpowiada :)

Co do ociężałości to można to dość łatwo zwalczyć, ale nie będę namawiał bo masz już własną wizję :)

Pomyśl też o marce LG, robią całkiem przyzwoite telefony w stosunku cena/jakość. Nakładka nie jest jakaś ociężała a i aparaty przyzwoite.

Edytowane przez deus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanów się nad motorolą moto g 1st/2nd gen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moto G 2nd dostaniesz za 399 zl w rtv euro agd

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rokston

@@leaoe3

Nie sugeruj się wersją systemu. Snapdragon 410 vs 210 to dramatyczna różnica, choć oba układy zaliczają się do klasy raczej budżetowej aniżeli średniej.

Za 450 zł możesz kupić lepsze, lecz używane modele. Np. Galaxy S3 i9305 z modułem LTE, 2 GB pamięci RAM, ekranem 720p super Amoled (w/w nie mają HD), oraz Exynosem 4412 taktowanym 4x1.4 GHz. Taki poczciwy Galaxy wyciąga w antutu ponad 18.000 punktów, gdzie Galaxy A5 (telefon NOWY za 1100 złotych) dobija do bodajże około 20.000.

Lepsze starsze a flagowe niż nowe i budżetowe, zaufaj ;)

I co Ci dają te cyferki, jak róznica w codziennym działaniu jest duża ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@@Rokston

A w czym jest taka duża? Miałem S4, S6, S3.

Ten ostatni niespecjalnie ustępuje temu pierwszemu poza oczywistymi parametrami jak ekran czy aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rokston

@UP

Według mnie różnica między S3 którego przytoczyłeś a A5 w działaniu jest spora ;) I nie wiem po co patrzysz na te cyferki w jakimś antutu. Tam NExus 4 wypadał kiepsko, a działa lepiej niż S6 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy nie polecałbym już Galaxy S3, to już przeżytek, lepiej wybrać coś budżetowego a nowszego, tym bardziej że androidowa średnia półka zrobiła duży postęp ;)

Edytowane przez Cybullo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi