Skocz do zawartości
Lawstorant

Android N Dev preview - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie zrobiłem to samo

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber
    Napisano (edytowane)

Dziwna rzecz z "android system webview". W aplikacjach systemowych jest napisane "wylaczony", a napis "wlacz" jest szary i nie mozna wlaczyc. Zajmuje 0kb. Nie wiem czy to potrzebne jesli to co uzywam (bez zadnych skomplikowanych rzezcy) dziala. Probowac instalowac ze sklepu o ile to sie da zrobic, czy to zostawic, bo ten dodatek ma bardzo niejasne dzialanie (wg mojej b. skromnej wiedzy) nie wiem do czego tak na 100% sluzy. Licze na zyczliwa odpowiedz, szczegolnie Panow obznajmionych z tym zagadnieniem.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

WebWiev odpowiada za renderowanie stron internetowych i aplikacji webowych. Odłączyli to od androida i zrobili jako osobną aplikację, by aktualizować ten ważny komponent nawet kiedy nie dostaniesz aktualizacji systemu.

Edytowane przez Lawstorant
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@Lawstorant - "ważny komponent" tzn. lepiej go miec zaktualizowany i wlaczony pomimo tego że żre batterie (chyba)? Ale u mnie jest ""włącz" wyszarzone i nie mogę tego nawet włączyć. Czy probować instalować z GP? I nie wiem czy nie mozna bez tego sie obejsc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możesz tego wyłączyć a bez niego nie będziesz mógł przeglądać internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@Lawstorant ale ja to mam w systemowych "wylaczone" i nie moge tego wlaczyc, "wlacz" jest szare. Tel. po przywroceniu do ustawien fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No właśnie po to, żebyś nie mógł tego wyłączyć...

Edytowane przez Lawstorant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber
    Napisano (edytowane)

@@Lawstorant moze jestem juz za stary, ale nie rozumiem. Android system webview mam WYLACZONE w "aplikacje systemowe" i przycisk WŁĄCZ mam szary prawie bialy i nie moge wlaczyc. Czy radzisz sprobowac zainstalowac powtornie z GP? Dzieki za zainteresowanie i wytlumaczanie mojej niewiedzy (wiek i slaba znajomosc internetu i angielskiego robi swoje-złe).I czy Ty Masz to wlaczone, czy naprawde powinien byc wlaczony? Prosze powiedziec low userowi.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MikiGry

@@gruber

Działa Ci przeglądarka ? Nexus nie ma problemów z wczytywaniem i renderowaniem stron ? Jeżeli wszystko z z powyższych jest ok , to zostaw to jak jest i tyle .

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@MikiGry dziala, problemow nie zauwazylem i gitara nic nie ruszam na razie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x