Skocz do zawartości
Lawstorant

Android N Dev preview - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

gruber

Pisza, ze pokazal sie devel. prev. 4. Mozemy go juz instalowac? Zainstalowalem z programu beta i wgral sie, ale d.p.3. Czegos nie kumam, moze ktos juz wgral? 

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostaniesz OTA. Jak sobie wgrasz przez obraz to będzie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@Lawstorant Ja taki troche tępy: jak zarejestruje sie w android beta program i przysla mi N3 i zainstaluje to wtedy dostane przez OTA  N4? "Jak sobie wgrasz przez obraz to będzie." Tego nie rozumiem. Co to znaczy przez "obraz" - nigdy tego nie robilem?

Edit: w android beta program juz jest do pobrania N4 - (NPD56N).

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś pozytywne zmiany w 4 względem 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Na razie nie zauwazylem, za krotko, malo uzywam tela. Jak na razie, co dla mnie najwazniejsze, sprawdzam baterie ktora to trzyma przyzwoicie. Nie ma dalej mozliwosci zmiany w system ui tlo na czarny, ktora byla w jednej z pierwszych preview. I skrot z belki do wi-fi nie wlacza/wylacza aotmatycznie, tylko przenosi do ustawien wi-fi - d-e-b-i-l-i-z-m. Na razie tyle. Troche tnie w porownaniu do N3.

Edit: przelacznik bluetooth tez przenosi d ustawien wg androidpolice. Konkluzja- wrocilem do 6.0.1, poza tym na wylaczenie z programu android beta i przyslanie przez nich uaktualnienia do MM czekalem i czekalem, w koncu zrobilem downgrade przez niezawodny NRT.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Wypuscili dev. prev. 5. Zaktualizowalem przez OTA. Mam pytanie: dlaczego w program android beta pokazuje mi tylko jednego nexusa a mam dwa. Ten drugi jest jeszcze na MM. W google play i na koncie google sa obydwa. Moze ktos z Panow podpowie dlaczego? Co mozna z tym zrobic?

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro drugi masz na MM i nie bierze udziału w programie to z jakiej racji ma go pokazywać?

Wysłane z s7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@chudy131080 poniewaz w Program Android Beta powinien sie ukazac jako uprawniony do wziecia udzialu w programie i tylko trzeba nacisnac "zarejestruj". Jestem pewien, ze jeszcze jakis czas temu byly tam dwa nexusy. Moze po powrocie do MM poprzez NRT jednego z nich (poprzez program android beta nie wyslal mi downgrade) nie chce go widziec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe ale jak pamiętam to po pewnym czasie zrezygnowałem z tego Beta programu i za jakiś czas znów zarejestrowałem to nie było tam mojego Nexusa,dopiero jak dałem zarejestruj to wskoczył.Nie wiem.

Wysłane z s7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

up Sorry, ale nie rozumiem. Jesli go nie bylo to jak udalo Ci sie zarejestrowac? Umnie pokazuje sie jeden tylko (obrazek nexusa) i napisane "aktualnie zarejestrowany". A drugiego ani widu ani slychu. Co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x