Skocz do zawartości
Lawstorant

Android N Developer Preview - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

unguis

Zainstalowałem i po 48h zrobiłem rollback do stabilnego Marshmallow. Wiele aplikacji działa nieprawidłowo a system po prostu czka w porównaniu do stabilnej wersji systemu. Co nie zmienia faktu, że z niecierpliwością czekam na oficjalną aktualizacje, ponieważ zmiany bardzo mi się podobają :)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet

Ja również wrzuciłem Rom na test na weekend. Generalnie zmiany są na lepsze, ale obecną wersja ma tendencję do przycinania, czasem ekran nie reaguje na dotyk. Bardzo fajnie wyglądają powiadomienia, są bardziej minimalistyczne ale jednocześnie nowoczesne w swoim wyglądzie. Animacje wyglądają świetnie. Podpisy pod poszczególnymi pozycjami w ustawieniach sa fajne. Generalnie system jest wizualnie odmlodzony i wygląda po prostu lepiej - szczególnie jest to widoczne po powrocie do Androida 6. Jednak na chwilę obecną system nie bardzo nadaje się do używania na codzień, chodzby z uwagi na drain baterii - u mnie telefon nie przechodził w ogóle w tryb Deep sleep.

Czekam z niecierpliwością na kolejny build

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tical

Dzisiaj Google wydało Developer Preview 2.

http://android-developers.blogspot.com/2016/04/android-n-developer-preview-2-out-today.html?m=1

Nexus 6P | Unlocked | Decrypted | Rooted | ElementalX | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet

Ktoś coś opowie o tej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, kto edytował nazwę tego tematu? Developer preview to developer prewiev.

Trochę poprawili wydajność ustawień no i znowu fajne zmiany takie jak ustawienie innej tapety dla ekranu blokady, lepsze działanie multitaskingu (youtube już się nie zatrzymuje), nowa grafika na pustym ekranie ostatnich aktywności, skrót do kalkulatora, nowe emoji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tical

A co Ci nie pasuje z tytułem?

Nexus 6P | Unlocked | Decrypted | Rooted | ElementalX | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro dyskusja to dyskusja:) czy najnowsza wersja z bety czy jak tam ją zwał nadaje się do codziennego użytku? Czy lepiej siedzieć na marshmallow. Co robię że smartfonem? Nie bawię się, ma on dzwonić, robić zdjęcia, działać bankowość no i ma dzwonić:)

Edytowane przez mat3j861

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@mat3j861

Jezeli używasz smartfona do czynności wymienionych przez Ciebie, to daruj sobie wgrywanie bety Androida N i poczekaj do oficjalnego wydania. Beta służy do testowania nowych funkcji systemu, a sam wspomniałeś, że "się nie bawisz" :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Mam pytanie. W N jest zmiana DPI czy zmniejszenie dpi nie obniża wydajności urządzenia? Czy nie obciąża bardziej procesora?

Wysłane z mojego Nexus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.