Skocz do zawartości
jeronimo

stock Android 6.0.1! PRT (PLAY) G928FXXU2BPB6

Rekomendowane odpowiedzi

polo2

@@jeronimo

Nie nerwuj się myślałem, że koledze się nie wyświetla LTE tylko 4G, nie zaskoczyłem, że to jeszcze o tego (+) chodzi.   ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@@polo2

Nie nerwuje sie :DDD  tylko własnie czekam, aby ktos dał info, że ma zasieg Lte Ultra i ikonke Lte+., bo Play sie tak tym reklamuje, a jeszcze nikt nie trafił sie z tym zasiegiem. :crybaby:

Edytowane przez jeronimo
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino
    Napisano (edytowane)

Ja nie mam brandu play, ale nie ma to na pewno znaczenia. W Krakowie NIGDZIE niema magicznego ultra inne lokalizacje to trasa Kraków - Zakopane i Kraków - Katowice oraz jeszcze dalej Kraków - Wrocław i nigdzie nie złapałem tego legendarnego zasięgu :D

ps

nie byłem jedynie na płycie rynku a tak to wzdłuż i wszerz zwiedziłem kraków

Edytowane przez zigino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwomati
    Napisano (edytowane)

Ja raz uświadczyłem LTE+ przy al. Krakowskiej przy Instytucie Lotnictwa.

Lecz nie ma się co tym podniecać, bo Playowe LTE Ultra na speed teście wykazało download 70 Mbps i upload na poziome 17 Mbps :) buahaha

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lwomati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino
    Napisano (edytowane)

A masz starą czy nową ofertę? Nie wiem jak tam u was w Wawie ale ja "szukając" lte+ w Krakowie odnalazłem wiele miejsc gdzie  prędkości są 60 - 70 Mbps bez "ultry", także jakość sygnału w Krk mamy całkiem dobry, (wiadomo, że nie wszędzie np. u mnie w domu mam ledwo 1 kreskę ale to jest jedyny operator który w ogóle tę kreskę dostarcza :D) może szybkości innych operatorów bez agregacji są lepsze ale wybiórczo bo taki orange tylko raz złapałem 50 Mbps t-mobile 40 - 50 Mbps w paru miejscach plus 90 Mbps (Plusa testowałem mało) co statystycznie i tak przekłada się na 20 - 25 Mbps zazwyczaj u kazdego z operatorów. Ja się łudzę chociaż, że jak wprowadzą to "ULTRA" to polepszy się zasięg u mnie w domu abym miał wewnątrz lte bo dziś mam tylko za oknem do środka dociera ledwo hsupa i gsm i byłbym zadowolony :)

Edytowane przez zigino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@polo2

Nie nerwuje sie :DDD tylko własnie czekam, aby ktos dał info, że ma zasieg Lte Ultra i ikonke Lte+., bo Play sie tak tym reklamuje, a jeszcze nikt nie trafił sie z tym zasiegiem. :crybaby:

Chodzi o to, że zasięg jest. Na s7 EDGE w tym samym miejscu, w takiej samej taryfie wyświetla się LTE+.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino

u ciebie w Lublinie dużo nowych nadajników z lte 800 i 2600 więc może działają, w krk jest ich parę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwomati

@@zigino mam nową taryfę. Przy czym tylko raz udało mi się być w zasięgu "ultra".

Dla jaj chciałem złożyć reklamację, że Play chwali się tym "ultra", to zostałem poinformowany, że to dopiero jest w fazie rozwoju, więc jeszcze trzeba będzie poczekać.

Tak na marginesie, z takich prędkości nie mam potrzeby korzystać, bo nawet 3G jest wystarczające do tego co robię na smartfonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino
    Napisano (edytowane)

Wczoraj udało mi się złapać sygnał Lte+ w krk na skrzyżowaniu koszykarskiej (Lasówka) z nowohucką przy ośrodku MORD w Krakowie,  prędkość za pierwszym razem 19,55 za drugim razem 34

screen. 

a3cb8cb58691129bmed.png

Przepraszam, że screen ciemny ale używam pixel filter no i jechałem samochodem oraz jak zobaczyłem lte+ który zniknął po 2 sekundach to robiłem foto na szybkiego :D:D później sygnał złapał na dłużej gdzie zrobiłem pomiary szybkości :)

Edytowane przez zigino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macxxx
    Napisano (edytowane)

[Dodano: 09 maj 2016 - 23:27]

b7a178850b027eed46d5978a438d88c6.jpg

Edytowane przez jeronimo
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi