Skocz do zawartości
seba1997

Program LGUserCSTool LG Mobile Application przestał działać - PROBLEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Dziś chciałem ponownie wgrać sobie system na czysto do mojego LG G2 Mini a więc Androida 4.4.2 KitKat. No i niestety już od kilku godzin męczę się z tym ustrojstwem jak w temacie. To dziadostwo zaczyna pojawiać się za każdym razem kiedy przystępuje już do wgrywania oprogramowania za pomocą LG Flash Tool 2014 z poradnika (Metoda druga bo korzystając z metody pierwszej nie chce u mnie w ogóle działać program UpTestEX_BY_BRIDE i nie wiem dlaczego): http://forum.android.com.pl/topic/219272-wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-lg-g2-mini-d620/

I dziwi mnie to, ponieważ już jakiś czas temu wgrywałem sobie sam system tą właśnie metodą i nie było problemów. A teraz takie coś jak na zdjęciu się pojawia i jak nie trudno się domyśleć program kończy swoją pracę a na telefonie nic się nie dzieje. Dodam, że już próbowałem kilka razy wszystko co potrzebne reinstalować, jednak bez skutku. Czyściłem nawet rejestr przed reinstalacją wszystkiego co potrzebne a także usuwałem pozostałości z dysku. Już nawet machnąłem kompa CCleanerem i dalej ciągle to samo. Ktoś wie jak rozwiązać problem? Poniżej wstawiam jeszcze zdjęcie przedstawiające całą sytuację:

7eCNVXU.png

Bardzo proszę o pomoc jak się tego pozbyć i zmusić program do działania a będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mandez

Dziwne mi sie wyswietla informacja ze brak polaczenia z serwerami, czekam minute, instalacja leci na tel i pozniej standardowo crash ale sie tym nie przejmuje bo instalka idzie dalej do konca.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi nie idzie nic. Po prostu cały program kończy swoją pracę od razu po sekundzie rozpoczęcia wygrywania systemu. I nie wiem co z tym zrobić. Istnieją jakieś inne wersję Flash Tool'a?kuewa

Edytowane przez seba1997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@seba1997 spokojnie. Patrzyłeś na innym komputerze? Uruchom w trybie administratora. Zmień program. Przeinstaluj sterowniki, cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Lama_Bojowa nie no spoko, tylko nie wiedziałem czy ktoś to w ogóle czyta i jeszcze rano trochę zaspany byłem. No to tak: Próbowałem już dosłownie wszystkiego tzn. przeinstalowałem kilka razy wszystko co związane z LG wraz ze sterownikami telefonu itp. Uruchamiałem w trybie Admina i w różnych trybach zgodności i dalej nic. Najlepsze co ostatnio odkryłem jest to, że gdy uruchomię system chociażby w trybie awaryjnym lub diagnostycznym (załadowane tylko podstawowe usługi i sterowniki) takiego problemu nie ma i program normalnie startuje (sprawdzałem tylko program bez podłączonego telefonu). Jednak że boję się robić takie rzeczy z telefonem w trybie awaryjnym/diagnostycznym Windowsa. Chyba dzisiaj albo jeszcze w tym tygodniu przeinstaluję system bo coś mi się nie podoba. Bo dziwne jest to, że w normalnym trybie pracy systemu program od razu kończy pracę a w trybie awaryjnym/diagnostycznym wszystko jest w porządku z programem i nawet prosi o podłączenie telefonu co w normalnej pracy systemu skutkuje natychmiastowym zatrzymaniem jego działania. 

Teraz wiem, że mam coś nie tak z systemem. W sumie to trochę dziwne, że od tak samo z siebie coś się namieszało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam potwierdzone, że LG Flash Tool nie współpracuje prawidłowo z Win 10 i prawdopodobnie większość osób chcących zdziałać coś z LG Flash Tool na Win 10 będzie miało podobne problemy co opisany przeze mnie tutaj. Kilka dni temu przeinstalowałem system na czysto i z racji na zbyt mało czasu dopiero wczoraj zabrałem się za flashowanie telefonu i wgranie systemu. No cóż...telefon został poprawnie wykryty i przeflashowany, jednak sam LG Flash Tool na początku załapał zwiechę na kilkanaście sekund po czym kontynuował pracę. Oprogramowanie wgrało się bez żadnych problemów, jednak jeśli będę chciał po raz kolejny skorzystać z programu to niestety opisany przeze mnie problem powraca i to na czystym systemie. Za drugim razem program się sypie i nawet po jego przeinstalowaniu już go sobie nie poużywacie. Tak więc mam już potwierdzony dowód na to, że z tym poradnikiem może być więcej problemów niż pożytku dla ludzi korzystających z Win 10.

Jakaś aktualizacja tematu by się przydała lub stworzenie nowej metody wgrywania oprogramowania na nowszych Windowsach.

Edytowane przez seba1997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@seba1997 Ja ostatnio bez problemu wgrałem na LG G3 i jeśli chodzi o system na komputerze to jest to Windows 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

lg flash tool 2014 działa bezproblemowo z win 10, a problem nie leży w każdym win 10 i każdym sprzęcie tylko w TWOIM. Nigdy nie miałem problemów z flashowaniem pod win 10, a używam go od wydań testowych. Więc @@seba1997 nie pisz bajek ..............lg flash tool 2014 odpalam kiedy chcę i jak chcę i mogę flashować x razy pod rząd na win 10.

PS. problemy z komunikacją system windows dowolna wersja i dowolny telefon na androidzie zawsze może się przytrafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dziwne, że system świeżo po formacie a już drugi raz takie rzeczy. Na Win 8.1 nigdy nie miałem takiego problemu a był to po prostu ten sam sprzęt. Więc nie zwalaj od razu winy na mój sprzęt i że to w nim leży wina bo na pewno nie skoro na 8.1 nic się nie działo a na Win 10 aplikacja się sypie od razu po drugim użyciu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Jeśli problem występuje tylko i wyłącznie u Ciebie, to wina jest tylko i wyłącznie Twoja. Za potwierdzony dowód niekomatybilności FT z Win 10 uznajesz problemy jednego użytkownika? Czyli te osoby, którym to działa normalnie się mylą?

U mnie też wszystko działa jak powinno, a flashowałem G2 mini i L65, wiec Twoja teoria o problemach większości osób flashujących pod Win 10 legła w gruzach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi